Ukryta brama

Okładka książki Ukryta brama Eva Völler Patronat LC
Okładka książki Ukryta brama
Eva Völler Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Magiczna gondola (tom 3) Seria: Poza czasem literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2014-06-18
Data 1. wydania:
2014-03-13
Agata Janiszewska
Eva Völler poza czasem literatura młodzieżowa

Oficjalne recenzje i

Misja w XIX-wiecznym Londynie

Link do recenzji

1428 235 39

Szkoda, że to już ostatnia część. Żżylam się z bohaterami. Na koniec nawet się rozpłakałam. Nie podejrzewałabym, że poznane w tym tomie postacie, mogłyby dopuścić się oszustwa.

Połączenie poprzednich części z klimatem Bridgertonów. Niestety powtarzają się te same schematy (już po raz trzeci) przez co książka jest raczej nudnawa

Przez ostatni tydzień byłam w Wenecji. Paryżu i Londynie. Nieźle 😊Powiem szczerze przyjemna seria młodzieżowa. Jak dla mnie spokojnie można było wszystko napisać w jednym tomie i spokojnie akcja mogła by się toczyć wielowątkowo. Dla mnie przewidywalna ale nie nudna. Bohaterowie dają się lubić. Polecam

Londyn 1813 to kolejny przystanek przygody Sebastiano i Anny. Tym razem stają się dla siebie rodzeństwem. W książce nieustannie się coś dzieje, dzięki czemu nie ma chwili na nudę. Czytelnik z łatwością wdraża się w bajkowy klimat powieści i towarzyszy bohaterom w czasie tej podróży pełnej przygód. Książkę czytało się bardzo lekko i szybko. Jestem bardzo ciekawa co...

Finałowy tom serii "Magiczna gondola" był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich.
Fabuła była najciekawsza i najbardziej dopracowana ze wszystkich. Pojawiło się parę niedociągnięć, ale biorąc pod uwagę jak bardzo akcja była skomplikowana i ile było tutaj wątków, można na to przymknąć oko. Bardzo mnie cieszyło, że w końcu było tutaj bardzo dużo scen z Sebastianem. Do tej pory...

Bardzo żałuję, że trzeba się rozstać z Anną i Sebastianem. Tu się chyba powtórzę, że ta część najlepsza, choć i tak podoba mi się cała trylogia. Mam nadzieję, że powstaną następne części.

Szkoda, że to ostatni tom :)

A o to i w moje ręce trafiły kolejne losy Anny i Sebastiano. Książkę pochłonęłam w zaledwie 3 dni. Tym razem wybrali się do IX wiecznej Anglii. Kim dla siebie będą, jaka ich czeka misja... tego nie wiedzą nawet oni sami.

Podróże w czasie w połączeniu z pięknymi, zabytkowymi miastami i tajemniczymi misjami, od których zależy przyszłość świata. Już dawno nie przeczytałam książki w tak krótkim czasie. Wplątany w to wszystko jest wątek miłosny, ale nie wychodzący na pierwszy plan, co pozwala skupić się na celu misji. A co najważniejsze, w końcu moja ulubiona para dostała zadanie, podczas...

I tak oto skończyła się moja przygoda z podróżami w czasie Anny i Sebastiana. Myślę, że trzy części to porcja w sam raz.
Co do ostatniej powiem, że jest udanym zwieńczeniem powieści i w żadnym stopniu poziomem nie odstępowała od poprzednich. Poza tym czytało się ją równie szybko i przyjemnie.

• 2014
  • Chcę w prezencie