Podróż do nieba

Okładka książki Podróż do nieba Susan Elizabeth Phillips
Okładka książki Podróż do nieba
Susan Elizabeth Phillips Wydawnictwo: Amber Cykl: Chicago Stars (tom 2) Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Chicago Stars (tom 2)
Wszystko dla Pań
Heaven, Texas
Amber
1999-01-01
1999-01-01
Małgorzata Tougri

Gracie Snow musi wrócić do świata żywych❤️
Nie zrozumcie jej źle. Kocha pomagać staruszkom z domu opieki, ale nie kosztem własnej przyszłości🤨Zatrudnia się w studiu filmowym jako asystentka i jest otwarta na wszystkie, nawet te najbardziej szalone propozycje! 💋💃🏼
Bobby Tom umie zawładnąć sercem każdej kobiety dosłownie mrugając jednym okiem.
Jeśli trzebaby było wyznaczyć prawdziwego Casanovę, to byłby to on. Właśnie skończył karierę gwiazdy footbolu i jeszcze nie wie co teraz będzie robił🏆🤾🏈Obiecał zagrać w filmie, ale nie zdecydował do końca... Takie właśnie zadanie otrzymuje Gracie w pierwszej kolejności. Sprowadzić głównego aktora na plan filmowy! Będzie ciekawie!
.................................
Oczywiście Susan mnie nie zawiodła! Jak zwykle połączyła odpowiednią dozę humoru z niesamowitymi zbiegami okoliczności, do tego romans dawkowany niczym wysublimowana gra wstępna, porywające emocje wprowadzające w absolutny stan zakochania i charaktery bohaterów zakreślone bez krzty nudy, która po przeczytaniu prawdopodobnie wedrze się teraz w moje czytelnicze życie, póki nie sięgnę po następną książkę SEP 🤣
Ja nie mam pojęcia jak ona to robi, ale zawsze zakochuje się w głównym bohaterze, do tego stopnia, ze motylki w brzuchu już mi siennie mieszczą, choć zawsze na początku ci faceci wydają mi się beznadziejni, koniec w końcu kończę zakochana na zabój w każdej jej historii i tym razem i Bobby tom skradł moje serce choć wcale niebiescy w moim typie. Reasumując powtórzę tylko opis z tylu książki „jeśli nie czytałeś książek s.e.phillips, to znaczy że nie wiesz co to romans” i dodam ze romans w dobrym smaku, a nie wulgarne porno z taniego erotyku. POLECAM!

Gracie Snow musi wrócić do świata żywych❤️
Bobby Tom umie zawładnąć sercem każdej kobiety dosłownie mrugając jednym okiem.
Jeśli trzebaby było...

Książka sprawia przyjemność i można się pośmiać, choć jest strasznie przekombinowana i naciągnięta do granic możliwości. Nie lubię w książkach opowieści o tym, że "zły chłopiec" po ślubie się zmieni. To strasznie zwodnicze dla dziewczyn i kobiet, które takie opowieści czytają i biorą na serio możliwość odmiany złego chłopca w dobrego. Kupowanie ubrań przez głównego bohatera to już naprawdę oklepane do granic możliwości, choć tutaj autorka trochę to zmodyfikowała, więc niech będzie. Poza tym nic nie zrozumiałam z wątku matki głównego bohatera.

Ogólnie warto przeczytać, bo książka na pewno poprawia humor i wprawia w dobry nastrój.

Pani SEP to mistrzyni błyskotliwego dialogu, humoru! Bobby Tom - Kocham mimo, że jest niesfornym, rozpieszczonym przez życie złotym chłopcem, ale posiada urok osobisty i ma wielkie serce.
Seria Chicago Star sprawiła, że obok amerykańskich rozgrywek futbolowych już nigdy nie przejdę obojętnie.

Na półkach: , , , , , , , ,

współczesny kopciuszek i książe. Bohaterzy ciekawi - motyw przewodni książki również. Książka napisana w taki sposób , że nie można się od niej oderwać. Autorka ma wyjątkowy talent do opisów scen erotycznych- zdecydowanie inne od wszystkich;)

Ciekawa, sympatyczna część bardzo dobrej serii chicago star's. Jest to literatura typowo kobieca, takie przyjemne romansidełka w sam raz na dłuższy wieczór. Polecam dla zresetowania się i odpoczynku od bardziej wymagających pozycji:)

Ksiazka lekka, zabawna i przyjemna :),tak dobrze mi sie ja czytalo, ze nie moge ocenic inaczej i dac 9 gwiazdek. Historia od poczatku mnie niesamowicie wciagnela i mimo, ze wiedzialam jaki bedzie koniec to i tak bylam ciekawa co bedzie dalej.
Bobby Tom Denton byly zawodnik gustuje w blondynkach, ktore swoim wygladem przyciagaja meskie spojrzenie jednak pewnego dnia trafia na niesmiala, szara myszke Gracie, ktora zdobywa jego serce nie wygladem tylko uporem i inteligencja, jednak on broni sie przed zwiazkiem z nia, bo przeciez taki facet jak on nie moze sie zwiazac z tak nieatrakcyjna kobieta jak ona, bo ludzie oczekuja od niego czegos innego.
W trakcie ksiazki mozemy przeczytac tez watek drugiej pary, matki Dentona, ktora kilka lat wczesniej owdowiala i ten watek tez bardzo mi sie podobal. Polecam :)

Czy cicha, zwyczajna i zupełnie niepozorna dziewczyna może skraść serce jednego z najlepszych i najbardziej przebojowych gwiazdorów futbolu?
Pewnie, jeśli jest twarda, zawzięta i uparcie trzyma się swoich zasad (a przy tym jest bohaterką książki p. Phillips).
Kolejny romans idealny - wciągający, przezabawny, a przy tym całkiem niegłupi...
Głównie jednak za ten jedyny i niepowtarzalny urok ode mnie wielki plus. Czyta się to znakomicie, jak z resztą każdą powieść autorki.

Głównie jednak za ten jedyny i...

Bobby Tom Denton po fatalnej kontuzji zmuszony jest do rezygnacji z gry w futbol. Jednak jego sława otwiera mu wiele innych życiowych szans, jedną z nich jest aktorstwo. Niestety była gwiazda futbolu jest nieco krnąbrna i szalenie niezdyscyplinowana przez co opóźniają się zdjęcia do filmu w którym Bobby gra główną rolę.
Gracie wyrywa się z małego miasteczka, rzuca pracę w domu opieki i próbuje swoich sił branży filmowej, dostaje posadę asystentki producenta, a jej pierwszym zadaniem jest sprowadzenie na plan filmowy pana Dentona. Ona nieśmiała jednak bardzo sprytna, on lekceważący i niedoceniający przeciwniczki, a ich wspólna podróż obfituje w wiele niespodzianek i odmieni ich życia na zawsze.
Oczywiście jest bardzo przewidywalnie, wiadomo z góry jak to wszystko się skończy jednak nie ujmuje to uroku tej historii. Lekkie pióro, mnóstwo humoru, motyw przewodni bardzo ciekawy składają się na naprawdę fajną miłosną historię.

Gracie wyrywa się z małego miasteczka, rzuca pracę w...

Nieco słabsze i bardziej oczywiste niż pierwsza część, ale zakończenie jest warte przeczytania całości kolejne trzy razy, Autorka trzyma klimat, szybko i przyjemnie się czyta, z uśmiechem na twarzy.

To książka gdzie męska postać jest niewiarygodnie złośliwe uparta. Chociażby dla niego warto przeczytać tę książkę, jednak dalej jest tylko lepiej... same zacieranie się postaci i ich finał! Majstersztyk!

• Romans
  • Sportowcy