Na krawędzi zawsze

Patronat LC
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Filia Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Edge of Always
Data 1. wydania:
2013-11-05
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
podróż miłość namiętność decyzje przygody
The Edge of Always
Na krawędzi nigdy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
podróż miłość namiętność decyzje przygody

Oficjalne recenzje i

Bo życie to nieustanna podróż…

[ 29 ] Link do recenzji

Moim zdaniem ta część była o niebo lepsza od pierwszej. Parę razy nawet zakręciła mi się łezka w oku. Najbardziej wzruszyła mnie przysięga małżeńska - kto czytał, ten wie o czym mówię. Piękna...
Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem bardzo udana kontynuacja.
Było tu wszystko to co urzekło mnie w pierwszej części czyli: muzyka, łzy, śmiech, miłość oraz Camryn i Andrew w podróży. Niby to samo a jednak nieco inaczej i z pewnością nie gorzej.
Polecam.

67/2020
NASZA HISTORIA SIE ZAKONCZYLA, ALE NASZA PODROZ TRWA. PONIEWAZ ZAWSZE BEDZIEMY ZYC NA KRAWEDZI, AZ DO SMIERCI
Historia Camryn i Andrew.
Swietna autorka. Bede wracac do jej ksiazek na pewno.

Idealna na samotne wieczory! :)

Obydwie książki są tak słabe, że to jakiś żart. Pierwsza do połowy byla ok - inaczej dalabym 1. Tak, jak w Zabić Sarai skupiła się potem na seksie. Dialogi są drętwe i nawiązujące do doznań erotycznych, że aż mdli od nadmiaru. Zrujnowany pomysł tłamszący talent autorki.
Po co te książki powstały? Żeby ludzie z nadzieją na dobrą fabułę zasilali konto autorki?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie ta część mogła nie powstać,słaba i przewidywalna.Autorka mogła poprzestać na pierwszym tomie🤔

Na półkach: , , , ,

Bo życie to nieustanna podróż…

Od pierwszych kilku zdań zostałam pochłonięta, przez tak dobrze mi znany nurt tej historii. Napisanej tak płynnym i lekkim stylem, że aż miło. Pozwala to chłonąć, każde słówko szybko i zachłannie. Miło było zatopić się w dobrze znanym klimacie, a przy tym znów towarzyszyć tej dwójce. Początek zaczyna się spokojnie, jednak potem następuje...

Piękna , poruszająca .. Czyta się jednym tchem ! Równie dobra jak pierwsza część....

Na półkach: , , , , , , ,

Po raz kolejny oczarowana i zachwycona jestem książką,kilka miesięcy temu spotkali się obydwoje w autobusie zakochali się w sobie po same uszy.
Historia ciekawa,wciągająca,natomiast książka piękna,świetna.

Z trudnością dotarłam do końca. Pierwsza część zdecydowanie lepsza.

Dyskusje

2 444