Na krawędzi zawsze

Patronat LC
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Filia Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Edge of Always
Data 1. wydania:
2013-11-05
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
podróż miłość namiętność decyzje przygody
The Edge of Always
Na krawędzi nigdy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
podróż miłość namiętność decyzje przygody

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Bo życie to nieustanna podróż…

29 Link do recenzji

Obydwie książki są tak słabe, że to jakiś żart. Pierwsza do połowy byla ok - inaczej dalabym 1. Tak, jak w Zabić Sarai skupiła się potem na seksie. Dialogi są drętwe i nawiązujące do doznań erotycznych, że aż mdli od nadmiaru. Zrujnowany pomysł tłamszący talent autorki.
Po co te książki powstały? Żeby ludzie z nadzieją na dobrą fabułę zasilali konto autorki?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie ta część mogła nie powstać,słaba i przewidywalna.Autorka mogła poprzestać na pierwszym tomie🤔

Na półkach: , , , ,

Bo życie to nieustanna podróż…

Od pierwszych kilku zdań zostałam pochłonięta, przez tak dobrze mi znany nurt tej historii. Napisanej tak płynnym i lekkim stylem, że aż miło. Pozwala to chłonąć, każde słówko szybko i zachłannie. Miło było zatopić się w dobrze znanym klimacie, a przy tym znów towarzyszyć tej dwójce. Początek zaczyna się spokojnie, jednak potem następuje...

Piękna , poruszająca .. Czyta się jednym tchem ! Równie dobra jak pierwsza część....

Na półkach: , , , , , , ,

Po raz kolejny oczarowana i zachwycona jestem książką,kilka miesięcy temu spotkali się obydwoje w autobusie zakochali się w sobie po same uszy.
Historia ciekawa,wciągająca,natomiast książka piękna,świetna.

Z trudnością dotarłam do końca. Pierwsza część zdecydowanie lepsza.

Jakiś czas temu przeczytałam pierwszą część o losach Andrew i Camryn. Byłam tak zachwycona książką że nie było opcji aby nie przeczytać drugiej części.

Druga część to kontynuacja losów Camryn i Andrew. Często się mówi, że co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Tym razem również potwierdza się ta od dawna powtarzana maksyma. Camryn z Andrew muszą stawić czoła wielu problemom....

Kolejna część przedstawiająca losy Cam i Andrew.
Jednak tym razem los wystawi ich dwoje na próbę. Cam jest w stanie błogosławionym, jednak nie dane jest przyjść na świat Lily. "Przychodzi czas w życiu człowieka, kiedy musi zmierzyć się z czymś tak strasznym, po czym czuje, że nigdy nie będzie taki sam. Tak jakby coś mrocznego opadło, kradnąc każdą drobinę szczęścia, którą...

"Dla każdego, kto kiedykolwiek miał chwilę słabości. Nie będzie boleć wiecznie, więc nie trać kontroli."
Świetna, może ciut gorsza od pierwszej części. Uważam, że doskonale się uzupełniają te dwa tomy.
Polecam!

Czytałam pierwsza część, dlatego sięgnęłam po drugą, która okazała się kompletna klapa, cały czas czekałam na jakikolwiek emocje, ale niestety nie doczekałam się... Książka się szybko skończyła, a ja czuję niedosyt.. szkoda

Dyskusje

2 398