Coś do stracenia

Cora Carmack Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Coś do stracenia (tom 1) literatura piękna
Losing It
Losing It
Coś do stracenia (tom 1)
literatura piękna
Ilona Wasilewska

Czytałam jakiś czas temu. Taka "nastolatkowa" książka, lekka, przyjemna, można się pośmiać, ale są też emocje na poważnie (już nie do śmiechu) plus happy end. Ode mnie 7/10.

Niewymagająca, ale całkiem przyjemna.

Początek dość interesujący, jednak z każdą kolejną stroną wiało nudnym schematem coraz bardziej.

Urocza, miłosną historyjka. Fajna książka na wieczór, kiedy nie chcemy nic zobowiązującego do przeczytania.

Na półkach: , , , , ,

Długo się zabierałąm za przeczytanie tej książki, bo słyszałam sporo negatywnych opinii. Jednak mi ta pozycja nawet się podobała. Może właśnie dlatego, że nastawiałam się na bardzo słabą powieść.

Było to całkiem przyjemne new adult, choć szkoda, że bez jakichkolwiek poważnych tematów czy problemów. Raczej nazwałabym tę pozycję romansem. Nie zachwyciła mnie nie wiadomo jak...

Generalnie nie jest zła, ale czegoś mi w niej zabrakło... a może po prostu powoli "wyrastam" z takich książek. Taka typowa młodzieżówka przeplatana romansem pomiędzy uczennicą a nauczycielem... czyli tzw. zakazana miłość (chociaż nie do końca moim zdaniem, ponieważ są to dorośli ludzie!). Momentami mi się dłużyła a szkoda bo miała potencjał! Pisana lekkim...

Świetna, lekka książka. Polecam przeczytać w wolny wieczór. Historia Bliss jest bardzo prosta, zakochała się w swoim nauczycielu i teraz nie wie co ma zrobić. Jednak składa się z wielu wzlotów i upadków. Garrick jednak też poczuł coś do tej sympatycznej i miłej dziewczyny. Nie wie jak sobie poradzić z tym uczuciem bo jest jej nauczycielem. Oczywiście historia kończy się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam w jedno popołudnie. Prosta, poderotyzowana historia studentki aktorstwa, która chcąc pozbyć się dziewictwa, dość powoli i nieporadnie odkrywa swoje uczucia. Musi wybrać między zakochanym w niej przyjacielem a świeżo poznanym w barze przystojniakiem, który okazuje się być jej wykładowcą.

Rok temu przeczytałam, a już teraz treść książki wyparowała... To chyba świadczy, że jednak nie warto brnąć

Ten kot doprowadził mnie do łez. Serio. Ksiązka jest zabawna i napisana z polotem. Idealna na korki w autobusie.

Dyskusje

3 265