Zostań ze mną. Tom 1

Nominacja w plebiscycie 2015
J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 3.1) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Stay with Me
Data 1. wydania:
2014-09-23
Julia Wolin
Amber
miłość rodzina przeszłość tajemnice romans przyjaźń szansa
Stay with Me
Zaczekaj na mnie (tom 3.1)
literatura obyczajowa, romans
Julia Wolin
New Adult
miłość rodzina przeszłość tajemnice romans przyjaźń szansa
Inne

Na początku pomyślałam że to jakiś romansik dla młodzieży ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Wciagnelam się.na maksa. Wiele razy uśmiecham się przy niej albo nawet śmieje na głos. Zaczynam przygodę z nową autorką:)

Masakra, aż zęby bolą! Brrr

Jakoś ciężko było mi po nią sięgnąć, sama nie wiem czemu. Jednak w końcu to zrobiłam i wcale nie żałuję. Tematyka typowa dla gatunku ya, ale bardzo przyjemnie się czyta i czeka na rozwój wydarzeń!

Po przeczytaniu trzech historii o trzech parach ta jest według mnie najlepsza.

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła. Uważam, że historia Calli, jest bardzo smutna i ciekawa jednocześnie, ale to już nie jest to samo co pierwotne książki tej serii New Adult. Końcówka nadrabia całość, dlatego jedynie ona sprawia, że chciałam przeczytać drugi tom. Ogólnie też nie rozumiem podzielenia...

Jakaś nieodgadniona siła ciągnęła mnie do tej książki, a kryła się pod nią postać głównej bohaterki, Calli, którą pobieżnie poznałam w poprzednim tomie. Zdawkowe informacje o niej i jej blizny sprawiły, że chciałam poznać jej historię. I tak też się stało.
"Zostań ze mną", to książka różniąca się od pozostałych części. Jej akcja nie dzieje się na kampusie, a wykracza...

Polecam!

Książka jest bardzo dobrze przemyślana. Idealny zarys opowieści które uwielbiam. Na dwójkę ludzi spada niebezpieczeństwo które je do siebie przyciąga. Uwaga ..bardzo wciąga !

Cała historia jest spójna, jednak szczerze przyznam, że tom 1 czyta się średnio. Wątki się ciągną. Dość długo trwało moje dobrnięcie do końca tomu i nie śpieszyło mi się do tomu 2... jednak po jakimś czasie po niego sięgnęłam i bardzo dobrze! 2 tom spowodował, że cała historia dostała ode mnie kilka dodatkowych plusików. Zatem zachęcam. Sama przeczytam tę historię ponownie...

Ciekawi bohaterowie, wciagajaca fabuła czyli wszystko to co najważniejsze jest w książce. Do tego czyta sie szybko i ciężko się oderwać.

Dyskusje

2 342