Banda Spaghetti. Sprawa zaginionego psa.

Carolina CapriaMariella Martucci Wydawnictwo: Wilga Cykl: Banda Spaghetti (tom 4) literatura dziecięca
La Banda delle Polpette. Il fatto dell cane scomparso.
Natalia Mętrak-Ruda
Wilga
La Banda delle Polpette. Il fatto dell cane scomparso.
Banda Spaghetti (tom 4)
literatura dziecięca
Natalia Mętrak-Ruda

Okładka książki Banda Spaghetti. Sprawa konkursu ciast Carolina Capria, Mariella Martucci
8,0
Banda Spaghett... Carolina Capria, Ma...
Okładka książki Banda Spaghetti - Sprawa złotego widelca Carolina Capria, Mariella Martucci
8,0
Banda Spaghett... Carolina Capria, Ma...

Kocham tą serię! Mam nadzieję że będzie 5 część ponieważ ta (czwarta) dorównywała poprzednim. Autorki zawsze mają pomysł na akcję i świetnie przelewają to na kartki. Zakochałam się dzięki niej w Neapolu i we Włoszech. Ta seria ma swój nie powtarzalny nastrój. Polecam ;)

• 1. Biblio Główna
  • Przeczytane wielokrotnie
  • 2015
  • Dla Fisia
  • 2016
  • Wypożyczone z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Banda Spaghetti. Sprawa zaginionego psa.