rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Na marginesach życia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Wrzesień 2018)
 Sierpniowy żar Sierpniowy żar  Ambaras Ambaras
5 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2015)
Poszukuję:  Talon  Szukając Alaski  Nieskończoność  Eleonora i Park  Will Grayson, Will Grayson  Wodospad  Uprowadzona  Wiem o tobie wszystko
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
Dorośli i książki dla młodzieży
Polecam do przeczytania artykuł "Ruth Graham doesn’t go far enough: Adults and kids should only read books aimed directly at their demographic". Czytamy, jak autor artykułu cieszył się czytając książkę, jak się zawstydził, jak likwiduje z biblioteczki książki dziecięce, z obrazkami, młodzieżowe (jeszcze żona i znajomi opuszczą?) Na zakończenie proponuje, żeby książkę...