Zwycięzca bierze wszystko

Okładka książki Zwycięzca bierze wszystko Aneta Jadowska
Okładka książki Zwycięzca bierze wszystko
Aneta Jadowska Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Dora Wilk (tom 3) fantasy, science fiction
Dora Wilk (tom 3)
Fabryka Słów
2013-07-12
2013-07-12

Okładka książki Cztery żywioły magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery żywioły... Aneta Jadowska, Mar...
SQN Charytatyw... Andrzej Betkiewicz,...

Okładka książki Idiota skończony Krzysztof Abramowski, Adrian Atamańczuk, Ewa Białołęcka, Bartek Biedrzycki, Michał Gołkowski, Krzysztof Haladyn, Aneta Jadowska, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Hubert Olkowski, Marcin Podlewski, Robert J. Szmidt
Idiota skończony Krzysztof Abramowsk...
Okładka książki Cztery pory magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery pory magii Aneta Jadowska, Mar...
Okładka książki Szepty. Charytatywna antologia opowiadań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piotr Chojnowski, Tomasz Duszyński, Grzegorz Gajek, Agnieszka Hałas, Aneta Jadowska, Magdalena Kubasiewicz, Jakub Małecki, Tomasz Maruszewski, Marcin Mortka, Martyna Raduchowska, Paweł Radziszewski, Sebastian Sadlej, Magdalena Świerczek-Gryboś, Agnieszka Szmatoła, Milena Wójtowicz
Szepty. Charyt... Piotr Chojnowski, T...

Anioły i Demony

gdy przyzwyczaiłam sie do podtekstów seksualnych ta ksiazka jest naprawdę niezla

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kiedy już miałem nadzieję, że wreszcie coś się zmieniło, to musiał się wydarzyć przedostatni rozdział napisany tak, jakby był mokrym snem nastolatki, która naczytała się zbyt dużo mrocznych romasideł na wattpadzie.
Kiedy już wydawało się, że będzie to w miarę przyzwoite fantasy, to właśnie ten jeden rozdział spaprał wrażenie.
Ja na prawdę chciałbym, by autorka przykładała tyle samo uwagi wszelki aspektom swojej twórczości ile przykłada do opisów erotyki w stworzonym przez siebie szalonym trójkącie miłosnym głównych bohaterów.
Kurcze, tworzy kobieta postać z potencjałem, a potem rozwala ją na drobne sprowadzając wszystko do jednego.

Ja na prawdę chciałbym, by autorka przykładała...

Fabuła świetna, ale redakcja i korekta dramat. Jednak chętnie przeczytam kolejne części.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobrze się bawiłam na tym tomie. Było w nim o wiele mniej erotycznych zachowań i żartów niż w drugiej części, co dla mnie jest bardzo na plus. Ta część była też mocno rodzinna i przytulna, potrzebowałam czegoś, co ma taką atmosferę. Czyta się ją świetnie, napisana jest bardzo wciągająco. Jestem fanką i polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Końcówka jakaś taka przegadana. Mogłaby się skończyć dwa rozdziały wcześniej. Ogólnie dobra

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobre, ale Dora wykazuje zadatki na Merysujkę - jest wiedźmą, wilkiem, wampirem, myszołowem i tosterem, a wszyscy zachwycają się jej wyjątkowością (jeśli nie, to znaczy, że są dupkami). Poza tym scen erotycznych słuchałam na maksymalnym przyspieszeniu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pożeracz czasu. Rewelacja, która przeniesie Cię w inny świat. Gorąco polecam.

Pożeracz czasu. Rewelacja, która przeniesie Cię w inny świat. Gorąco polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fabuła podobała mi się tak jak poprzednie części.
Tym razem jednak ciężej się czytało, ponieważ tekst napakowany jest literówkami i innymi błędami, które powinny zostać usunięte przed wydrukiem. Mam nadzieję, że kolejne części już nie mają tego problemu.

Fabuła podobała mi się tak jak poprzednie części.

Kłopotów ciąg dalszy!
Świetna seria, ale osobiście trochę ciężko się czyta. Nie wiem skąd ten problem, bo język jest bardzo przyjemny i jest w nim dużo humoru. No, ale...

Coraz bardziej podoba mi się to, w jaki sposób została wykreowana Dora. Pomimo, że jest tzn "the chosen one" to nie przytłacza jej szeroka gama umiejętności. Różne smaczki z popkultury dodają wiarygodności tej historii. Jeszcze jeden tom i naprawdę uwierzę, że Toruń i Trójmiasto mają swoje magiczne alter ega.

Co mi się nie podoba? (SPOJLER)
Źle czytało mi się scenę, gdzie po udanym stosunku Dory i Mirona, okazuje się, że biedny Joshua wszystko czuł i widział. Osobiście nie jestem fanką trójkątów, ale kto co lubi.

Kłopotów ciąg dalszy!

Bardzo spodobało mi się że w przeciwieństwie do poprzednich części mamy tu spory obraz uczuć i emocji innych postaci.
Ale mimo że są w Triumwiracie, gdzie każde powinno być równie ważne to Dora jest wybrańcem, do której lgną wszystkie problemy i wszystkie rozwiązuje. Najlepiej sama.
Wydaje się autorka dobrze obrazuje świat namiętnej i gwałtownej kobiety. Ponieważ wir akcji przeplata się z kłębowiskiem emocji i pożądania. Jednak często ta równowaga się zaburza i czasem powiewa erotykiem.
Ale ostatecznie po tej części mam wrażenie, że Dora oddaje pałeczkę swojej wspaniałości Baalowi, którego dziwnie szybko przyjęła zbyt blisko nawet jak na nią.
Jednak weszła o wiele szybciej. A ostatnie strony spowodowały, że chce się bez nawet godziny przerwy przejść do kolejnego tomu.