Lalka

Taylor Stevens Wydawnictwo: Rebis Cykl: Vanessa Michael Munroe (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Doll
Data 1. wydania:
2013-06-04
Agnieszka Jacewicz
Rebis
The Doll
Vanessa Michael Munroe (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Jacewicz

Ciekawa historia, która jest lepiej opisana w skrócie na okładce książki niż przedstawiona w jej wnętrzu. Bohaterka niby taka wyjątkowa, prowokacyjna, lecz według mnie podobna do wielu innych. Słowo "zachwyca" jest raczej wyolbrzymieniem. W tej książce brakuje mi takiej iskry. Treść jest momentami przemęczona i czytanie jej się po prostu ciągnie, dłuży. Nie jest to pozycja,...

Książka jest bardzo dobra. Świetnie przedstawia proceder handlu ludźmi, przez co pozwala dobrze wczuć się w jej klimat. Wyraźni, silni bohaterowie. Silna postać głównej bohaterki.

Bardzo dobrze skonstruowana akcja. Temat zawsze aktualny a zarazem "obrzydliwy" czyta się bardzo dobrze. polecam

Dopiero pod koniec wczułam się w sytuację głównej bohaterki, ale nie przeszkodziło mi to w czerpaniu przyjemności z czytania tej książki.

No nie wiem co za bałwan uparł się na to porównanie. Lisbeth to Lisbeth a to jest Munroe. Nowa jakość i chyba nawet bardziej mi się podoba.

Fascynująca książka, pełna moc, szybka, zawrotna akcja, trzeba mocno się skupić by nie pogubić się podczas czytania, polecam.

Polecam, naprawdę! Mimo, że nawet nie wiedziałam, że jest to cykl o Munroe i przeczytałam jedynie (narazie) tom trzeci, to jest to jakby osobna, dobrze napisana, wciągająca opowieść. Bez spoilerów: ale handel kobietami zawsze mnie przeraża.

Na półkach: , , , ,

Aż nie wiem co napisać...
Właśnie skończyłam ostatnie zdanie książki.
GENIALNA, FANTASTYCZNA, WCIĄGAJĄCA, PRZEPEŁNIONA AKCJĄ I WYWOŁUJĄCA CIARKI NA CAŁYM CIELE!!!
Wybitna historia o młodej kobiecie, posiadającej talent do zdobywania cennych informacji, z przerażająca przeszłością, od której na samą myśl włos się jeży na głowie...z mocnym charakterem, która przez wszystkie...

Po przeczytaniu "Informacjonistki" oraz "Niewinnej" zacząłem się zastanawiać czy aby autorka w swoich powieściach nie nadaje bohaterce cech, które sama chciałaby posiadać. Tym bardziej,że sama w młodości przynależała do sekty, z której udało jej się odejść. Co wcale nie jest takie proste. Taki krok wymaga bardzo dużej siły. Może nie fizycznej, ale na pewno...

Lalka. Choć słowo to kojarzy się przede wszystkim z zabawką dla małych dziewczynek, często jest używane jako określenie kobiet, które się do nich upodabniają. A oczywiście tam, gdzie jest podaż, jest i popyt na dany towar (chociaż można się zastanawiać, co w tym wypadku było pierwsze) – i to niekoniecznie legalny i niezupełnie dobrowolny. Naturalna konsekwencja czy...

• 2015
  • 2014