The Doll

Okładka książki The Doll Taylor Stevens
Okładka książki The Doll
Taylor Stevens Wydawnictwo: Crown Publishing Cykl: Vanessa Michael Munroe (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Vanessa Michael Munroe (tom 3)
Crown Publishing
2013-06-04
2013-06-04

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Ciekawa historia, która jest lepiej opisana w skrócie na okładce książki niż przedstawiona w jej wnętrzu. Bohaterka niby taka wyjątkowa, prowokacyjna, lecz według mnie podobna do wielu innych. Słowo "zachwyca" jest raczej wyolbrzymieniem. W tej książce brakuje mi takiej iskry. Treść jest momentami przemęczona i czytanie jej się po prostu ciągnie, dłuży. Nie jest to pozycja, która wciąga i ciężko ją odłożyć na bok. Historia również dość przewidywalna i bez elementu zaskoczenia na końcu.

Jedna z książek, które się po prostu czyta do końca i tyle. Bez utkwienia w pamięci.

Bardzo dobrze skonstruowana akcja. Temat zawsze aktualny a zarazem "obrzydliwy" czyta się bardzo dobrze. polecam

No nie wiem co za bałwan uparł się na to porównanie. Lisbeth to Lisbeth a to jest Munroe. Nowa jakość i chyba nawet bardziej mi się podoba.

Aż nie wiem co napisać...
Właśnie skończyłam ostatnie zdanie książki.
GENIALNA, FANTASTYCZNA, WCIĄGAJĄCA, PRZEPEŁNIONA AKCJĄ I WYWOŁUJĄCA CIARKI NA CAŁYM CIELE!!!
Wybitna historia o młodej kobiecie, posiadającej talent do zdobywania cennych informacji, z przerażająca przeszłością, od której na samą myśl włos się jeży na głowie...z mocnym charakterem, która przez wszystkie trzy części cyklu tj., Informacjonistka, Niewinna i Lalka angażowana jest w odnajdywanie ratowanie niewinnych osób.
Książka fantastyczna, czyta się ją z zapartym tchem i wręcz nie można się od niej oderwać! Polecam wszystkim, którzy szukają bardzo mocnych wrażeń!

Aż nie wiem co napisać...
Właśnie skończyłam ostatnie zdanie książki.

Fascynująca książka, pełna moc, szybka, zawrotna akcja, trzeba mocno się skupić by nie pogubić się podczas czytania, polecam.

Polecam, naprawdę! Mimo, że nawet nie wiedziałam, że jest to cykl o Munroe i przeczytałam jedynie (narazie) tom trzeci, to jest to jakby osobna, dobrze napisana, wciągająca opowieść. Bez spoilerów: ale handel kobietami zawsze mnie przeraża.

Dopiero pod koniec wczułam się w sytuację głównej bohaterki, ale nie przeszkodziło mi to w czerpaniu przyjemności z czytania tej książki.

I tym razem Taylor Stevens mnie nie zawiodła. Bardzo dobrze czytało mi się tą część. Ciągła akcja i dynamika. Polecam 😉

Książka jest bardzo dobra. Świetnie przedstawia proceder handlu ludźmi, przez co pozwala dobrze wczuć się w jej klimat. Wyraźni, silni bohaterowie. Silna postać głównej bohaterki.

Trzecia zdecydowanie najlepsza część całego cyklu przygód Vanessy Munroe. Genialna fabuła oraz niesamowity pęd wydarzeń. Warto było dotrzeć do ostatniej książki w serii bo okazała się wisienką na torcie. Brawa dla autorki za tak wybitne zakończenie całej serii.

• 2015
  • Thriller/sensacja/kryminał