Krwawy szlak

Patronat LC
Moira Young Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Kroniki czerwonej pustyni (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Blood Red Road
Data 1. wydania:
2012-01-04
Anna Klingofer
Egmont Polska
Blood Red Road
Kroniki czerwonej pustyni (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Klingofer
Inne

Oficjalne recenzje i

Wyprawa przez Czerwoną Pustynię

[ 24 ] Link do recenzji

Wciągająca historia, barwne postacie i miejsca, świetne dialogi - czego chcieć więcej? Świetne fantasy, bardzo polecam.

Po przeczytaniu ksiazki,dochodze do wniosku,ze to po prostu zmarnowany potencjal.
Zapowiadala sie ciekawie,ale okazala sie nudna i naiwna mlodziezowka.
Do tego denerwujaca glowna bohaterka,widzaca tylko czubek wlasnego nosa ,czesto tez zachowujaca sie nieracjonalnie,a ten jej upor jest wrecz przerysowny.
Autorka niby opisywala ,co sie dzialo,ale nie pobudzalo to mojej...

Książka zainteresowała mnie kilka lat temu. W momencie publikacji na rynku polskim była reklamowana, wtedy przeczytałem opis, zainteresował mnie. Dodałem ją na półkę "Chcę przeczytać".
Książkę przesłuchałem w wersji niemieckiej.
Mamy tutaj do czynienia z dystopią. Trudno powiedzieć gdzie toczy się akcja. Wydaje się, że jest to albo na ziemii na jakimś pustynnym...

Wciągająca przygoda w postapokaliptycznym świecie, tej książki się nie czyta, ją się pochłania

2039

Za stary już jestem na takie książki.

Na półkach: , , , , ,

Uhh, jakie to było dobre. Matko, już dawno nie czytałam tak dobrej fantastyki. Chyba od czasu "Ostatniego Namsary" nic z tego gatunku aż tak bardzo mnie nie zachwyciło.

Na początku trochę się bałam, że to będzie aż za bardzo podobne do "Igrzysk śmierci", jednak bardzo szybko okazało się, że to dwie zupełnie różne historie.

Od razu pokochałam Jacka, Sabę z początku trochę...

"Krwawy szlak" naprawdę przyprawił mnie o wiele nerwów. Dawno już nie trafiłam na taką książkę.
Życie Saby jest nudne i monotonne. Ale wszystko zmienia się tego jednego feralnego dnia, w którym czterej tajemniczy jeźdźcy zabijają jej ojca i porywają brata bliźniaka. Wraz z młodszą siostrzyczką wyrusza w pościg by odzyskać brata, lecz trafia do świata pełnego śmiertelnego...

Książka godna przeczytania. Bardzo ciekawie opisana fabuła, która powoduje dreszczyk emocji i ciekawość. Polecam gorąco!

Na półkach: , , , , ,

"Wiedziałaś, że za każdym razem, kiedy coś tworzysz, wnika to w część twojej duszy?"

Dawno nie czytałam tak dobrej powieści jeśli chodzi o gatunek dalekiej przyszłości/dystopii w które mamy (w końcu!) twardą dziewczynę, która ma cel i uparcie do niego dąży. Nigdy się nie poddaje!
Najbardziej przypadła mi do gustu przygoda. Bohaterowie są dynamiczni, akcja dzieje się w...

Dość ciekawy pomysł na książkę, ale nie wciągnął mnie aż tak bardzo jak inne serie tego typu. Główna bohaterka Saba troszeczkę mnie irytowała, ale bardziej mnie drażniła konstrukcja książki. Dialogi pisane bez myślników i często krótkie zdania jak w telegramie. Jednak nie jest to na tyle złe, aby nie dać szansy kolejnym tomom.

Dyskusje

1 199