Hope Flames

Okładka książki Hope Flames Jaci Burton
Okładka książki Hope Flames
Jaci Burton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Hope (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Hope (tom 1)
Berkley Books
2014-01-07
2014-01-07

Książką tą autorka rozpoczęła nową serię. Tym razem pozostawiła za sobą sportowców (choć w książce przewija się motyw sportu) i skupiła się na losach mieszkańców małego miasteczka - Hope.

Głównych bohaterów poznajemy w pierwszym rozdziale, w którym również oni dopiero się zapoznają. Jednak już w czasie tego pierwszego spotkania zaczyna między nimi iskrzyć. Z początku żadne z nich nie chce tego zaakceptować, ale wzajemne przyciąganie i fascynacja okazują się zbyt silne, by mogli im się oprzeć.

I tak bohaterka, Emma, która wraca po latach do rodzinnego miasteczka, przejmuje praktykę weterynaryjną, spełniając swoje marzenie i stając się swoim własnym szefem we własnej klinice weterynaryjnej. Już w dniu otwarcia kliniki spotyka Luke'a. Nasz bohater zjawia się tam ze swoim psem, który lekko ucierpiał podczas akcji. Nie wspomniałam jeszcze, że Luke jest policjantem. Bardzo przystojnym, wysportowanym i jakże seksownym policjantem :D Nie ma się więc co dziwić, że Emma natychmiast dostrzega jego przymioty fizyczne;)

Każde z nich ma za sobą przeszłość, która nie tylko nie przywołuje dobrych wspomnień, a wręcz nie pozwala do końca się od niej uwolnić. Emma stara się zapomnieć o swoim byłym chłopaku, który naprawdę był złym facetem (co prawda w mojej opinii była okropnie głupia, że w ogóle chciała się z nim związać, ale cóż, to był jej wybór...),natomiast Luke, który ma za sobą nieudane małżeństwo, nie chce wiązać się na stałe. Wydawałoby się wiec, że w ich przypadku nie ma mowy o czymś takim jak "żyli długo i szczęśliwie", a jednak wzajemne przyciąganie, przeradzające się w coś więcej, powoli pozwoli im dojrzeć do podjęcia ryzyka i uwierzenia w miłość.

Jako że jest to książka tej właśnie autorki, czytające mogą spodziewać się wielu gorących scen. Początkowo znajomość bohaterów to bardziej platoniczny związek, jednak kiedy już przekraczają pewną granicę, płomienie buchają naprawdę wysoko;)

Osobiście nie mogę się już doczekać części trzeciej, w której dowiemy się, co też wydarzyło się w przeszłości młodszej siostry Emmy, Molly, że ta uciekła z miasta i nigdy więcej do niego nie wróciła.

Na koniec mogę powiedzieć tyle, że zdecydowanie polecam tę książkę. Jeśli komuś podobała się seria Play by Play, to polubi również serię Hope i jej bohaterów:)

Wie ktoś może czy jakaś dobra Dusza zabiera się za tłumaczenie?
Bardzo proszę o info na priv! Dziękuję :)

Wie ktoś może czy jakaś dobra Dusza zabiera się za tłumaczenie?
Bardzo proszę o info na priv! Dziękuję :)

• Szukane
  • Nieprzetłumaczone
  • ❣ Szukam 5 / Czekam na polskie wydanie...
  • Następne
  • Brak tłumaczenia