Najpierw ślub

Okładka książki Najpierw ślub Mary Balogh
Okładka książki Najpierw ślub
Mary Balogh Wydawnictwo: Amber Cykl: Huxtable Quintet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Huxtable Quintet (tom 1)
First Comes Marrige
Amber
2010-01-01
2010-01-01
9788325212018
Aleksandra Januszewska
romans historyczny

Nie najlepsza w swoim gatunku i nie najlepsza spod pióra tej autorki, ale i tak przyjemnie spędziłam przy niej czas.

Czytałam. Zakładam, że była to miła lektura. Pewnie dla wielbicieli gatunku.

Czytałam. Zakładam, że była to miła lektura. Pewnie dla wielbicieli gatunku.

Historia inna niż wszystkie. Tutaj to lady Vanessa oświadcza się wicehrabiemu, który tak naprawdę jest nią bardziej zainteresowany niż mu się wydaje. Vanessa obiecuje Eliotowi miłość jakiej jeszcze nigdy nie zaznał, ale okazuje się że nic o niej nie wie. Tutaj wszystko dzieję się na odwrót. Przez to ten romans jest inny niż inne. Dla mnie dużo bardziej ciekawy. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wspaniały i bardzo przyjemny romans. Autorka stworzyła przyjemną powieść , którą czyta się z uśmiechem na twarzy. Jestem pod wrażeniem.
Polecam

bardzo mi się podobała,ubawiłam się

bardzo mi się podobała,ubawiłam się

fajna

fajna

Pierwszy tom opowiadający o rodzinie Huxtable pt "Najpierw ślub".

Vanessa jest wdową po swoim zmarłym mężu. Mieszka razem ze swoimi teściami. Pewnego razu spotyka na przyjęciu Elliotta Wallace' a, którego nie polubiła on również jej też nie.
Elliott Wallace, wicechrabia Lyngate jest przystojny, ale brak mu miłego usposobienia. Zadaniem Wicechrabiego jest powiedzenie Stephenowi, że został hrabią i w tym celu, postanawia go ze sobą zabrać.
Po jakimś czasie Lyngate postanawia się ożenić. Na swoją kandydatkę wybiera Meg, starszą siostrę Vannessy. Niestety jego plany krzyżuje sama Vannessa, oświadczając się mu. (Co za oryginalny pomysł czegoś takiego w romansach jeszcze nie napotkałam). Elliott zgadza się wziąć z nią ślub. Czy to małżeństwo może się udać? Czy Elliott otworzy serce przed swoją żoną? Czy może małżeństwo napotka przeszkody?
Vannessa i Elliott to ciekawi bohaterowi. Totalnie swoje przeciwieństwa, a jednak pomimo tego, czytając książkę nie nudziłam się wcale a wcale. Dlatego polecam.

Pierwszy tom opowiadający o rodzinie Huxtable pt "Najpierw ślub".

Świetna książka. Polecam ♥

Świetna książka. Polecam ♥