Kup teraz - 5 ofert w cenie od 2.14 zł do 35.90 zł

Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 1. Pieprz kajeński i pouding chômeur

Patronat LC
Nathalie Roy Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Smaczne życie Charlotte Lavigne (tom 1) literatura piękna
La vie épicée de Charlotte Lavigne, tome 1: Piment de Cayenne et pouding chômeur
Magdalena Kamińska-Maurugeon
Wydawnictwo Literackie
Smaczne życie Charlotte Lavigne (tom 1)
literatura piękna
Magdalena Kamińska-Maurugeon

Oficjalne recenzje i

Uwodzenie od kuchni

Link do recenzji

Nieporozumienie. Nie jestem w stanie przeczytać tej książki w całości. Jeżeli 33 letnia, wydawałoby się wykształcona i niezależna, kobieta umiera ze strachu, bo facet, w którym się kocha, może ją zostawić, ponieważ zadławił się akurat tym jedzeniem, które ona przygotowała, to jest to dla mnie zbyt wiele.

Ubogie słownictwo, kiepska narracja, mdli bohaterowie.... Dlaczego tak bardzo chciałam to przeczytać?

Nie dokończone

Z braku laku, kupiona na straganie za kilka złotych. Chciałam czegoś lekkiego, wesołego i zdecydowanie niewzruszającego, może o jakiejś trzydziestolatce, no to mam:).
Na urlop w sam raz. Szalu nie ma, ale znowu złe tez nie było. Konwencją bardzo przypomina "Dziennik Bridgit Jones" mimo, że nie jest to pamiętnik.
Pewnie, gdybym miała dostęp do prawdziwej księgarni, nie...

Jak dla mnie połączenie "Sexu w wielkim mieście" z "Pamiętnikami z wakacji". Poziom konwersacji bohaterów niezbyt wysoki. Zawsze przy tego typu pozycjach zastanawiam się czy rzeczywiście istnieją ludzie tego typu. Ludzie dla których najważniejsze w życiu są randki, upojna noc z nieznajomym byle gdzie. Dla których jedynymi problemami są dlaczego on wyszedł w środku nocy bez...

Przeczytałam jednym tchem. Lekka, zabawna i bardzo apetyczna.
Pozostawiła niedosyt, więc od razu sięgnęłam po drugi tom. :)

Nathalie Roy
„Smaczne życie Charlotte Lavigne”.
Tom 1 pt „Pieprz kajeński i pouding chomeur”

Ilość stron: 425
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Już od pierwszych stron treść jest interesująca. Zaczyna się od kupna ryb przez główną bohaterkę. Potem jest randka z jej facetem, która nie kończy się zbyt zabawnie. Co ma...

Zapraszam do zapoznania się z moją opinią http://katarzynczyta.blog.pl/2017/02/09/nathalie-roy-smaczne-zycie-charlotte-lavigne/

Na półkach: , , , ,

Mniam;D

W niektórych momentach miałam ochotę potrząsnąć główną bohaterką, żeby się opamiętała, bo zachowywała się głupio... Przykładowo, podczas kolacji z ambasadorem, gdy stwierdziła, że jej strój nie pasuje do reszty uczestników, owinęła się starą zasłoną z łazienki.

Przy każdym kolejnym jej dziwnym pomyśle, zastanawiałam się, dlaczego jest taka głupia. Oceniam na 4 gwiazdki...

• 2014
  • Do kupienia
  • Przeczytane 2014
  • Poszukuję
  • 52 książki (2014)

Nathalie Roy Smaczne życie Charlotte Lavigne. Tom 1. Pieprz kajeński i pouding chômeur Zobacz więcej

Video

Video