Life in the Undergrowth

popularnonaukowa
angielski
9780563522089
nauka środowisko przyroda zwierzęta biologia geografia zoologia

Książka poświęcona najliczniejszej grupie zwierząt, które swoją podróż rozpoczęły prawie 400 milionów lat temu. Zwierzęta, które opanowały wszystkie środowiska na lądzie oraz wtórnie przystosowały się do życia w wodzie. Jako pierwsze posiadły umiejętność aktywnego lotu. Swoją biomasą w dzisiejszych czasach kilkakrotnie przekraczają biomasę człowieka.

Owady. Żyjące w...

• W języku obcym