Girl with Curious Hair

Data 1. wydania:
1989-08-01
angielski
opowiadania david foster wallace

Zbiór opowiadań, który ze względu na poruszane tematy można traktować jako dobre wprowadzeniem do twórczości tego autora.

Różnorodność narracji i formy jest zdecydowanie dużym plusem.

Nie została jeszcze przetłumaczona na język polski przez użyte w nie skomplikowane konstrukcje językowe wymagają pełnej biegłości w języku angielskim. Warto mieć to na uwadze gdyż może to...

Ocena za opowiadanie tytułowe. Fabularnie niby nic wielkiego, ale za to jak napisane! Czuję się lingwistycznie dopieszczony.

• Kindle
  • Po angielsku