Apokalipsa według Marii

Okładka książki Apokalipsa według Marii
Patrick Graham Wydawnictwo: Albatros Cykl: Marie Parks (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Marie Parks (tom 2)
L'Apocalypse selon Marie
Albatros
2011-09-01
2011-09-01
Wiktoria Melech
fantastyka occult thriller okultyzm dark fantasy

więcej Więcej

Świetnie się czyta, bardzo mi się podobała forma, sposób prowadzenia fabuły. Wątek miłosny trochę słaby, ale rozumiem, że trzeba było się zmieścić w krótkim czasie trwania akcji :p
No i jak dla mnie, trochę zbyt dokładne opisy makbry, ale w tego typu książkach chyba tak musi być ;)
Ostatecznie jestem pod wrażeniem i mogę polecić.

ODRADZAM STANOWCZO! STRATA CZASU I PIENIĘDZY. ZA DUŻO WĄTKÓW, ZA DUŻO ZAMIESZANIA FABULARNEGO. COŚ OKROPNEGO. PO 100 STRONACH ODPUSCILEM.

Kompletna strata czasu!

Kupiłem za 9,90 i po przeczytaniu uważam, nie jest warta wyższej ceny. Odgrzewany kotlet i nic poza tym. Po raz pierwszy szczerze odradzam, szkoda czasu.

Bardzo ciekawa książka oraz mocno wciągające.

Przyznam, że po około 100 stronach nie wytrzymałem, odłożyłem na półkę. Moim skromnym zdaniem, jest to książka która w swoim streszczeniem zachęca do czytania przygotowując do czegoś dobrego, jednak okazuje się prosta, przesycona okropnymi opisami, które mają nadrabiać za brak kunsztu pisarskiego? Nie polecam.

Thriller z elementami horroru i science fiction. Napisana lekko, prostym językiem książka, akcja której toczy się tuż przed zagładą ludzkości. Trzyma w napięciu, chociaż czasem trafiają się fragmenty nużące. Polecam, również tym, którzy nie czytali poprzedniej części o Marie Parks - "Ewangelii według Szatana".

Muszę przyznać dawno tak ciężko mi się nie czytało.
Autorowi trzeba oddać, że nie brakuje pomysłów i fantazji wyobraźnia niczego sobie.Na pięciuset czterech stronach mamy kilka różnych, przeplatających się historii.Konstrukcja fabuły zawodzi, wydaje się nieco chaotyczna czytelnik może poczuć się chwilami zdezorientowany, gdzie jest i w jakim czasie.
Raczej nie w moim...

Sprytne połączenie szaleństwa, rządowych, tajnych programów badawczych, wizji zagłady ludzkości oraz baśni. Dodatkowo zabiera nas w podróż w zakamarki ludzkiej psychiki - i to nie na próżno. Panie i panowie - oto książka z przesłaniem. Owszem, może momentami jest trochę naiwnie albo na tyle dużo się dzieje, że ciężko się połapać gdzie i w jakim czasie jesteśmy, ale wszystko...

Tajemniczy wirus zamieniający ludzi w krwiożercze monstra,szalony naukowiec,szukający drogi do wiecznego życia no i oczywiście dziewczynka która jest jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości.
Wszystko to dzieje się w jedynym słusznym kraju-Stanach Ameryki Północnej.
Az się chce zaśpiewać"Ale to już było.."

• Na regale
  • Domowa biblioteczka