Sprytnie, Albercie

Gunilla Bergström Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Albert Albertson (tom 6) literatura dziecięca
Listigt, Alfons Åberg!
literatura dziecięca
Katarzyna Skalska

Na półkach: , , , ,

Albert 23.04.2018

Jakie książki są najlepsze dla dzieci? Wydaje mi się, że te, w których mogą identyfikować się z głównym bohaterem, a jeśli do tego historie opisane są w zabawny sposób to sukces murowany! Takie właśnie są według mnie opowieści szwedzkiej pisarki Gunilli Bergstrom.

Nie wiem co takiego jest w tej Szwecji, czy to specyficzny klimat czy przepiękne warunki przyrody, a może...

i cóż tu pisać o każdej kolejnej części - są super ;) sama się przy nich śmieje z pomysłów Alberta ;) cała seria jest genialna

• Dla dzieci
  • Literatura szwedzka