Pomysły na lunch box. Do pracy. Do szkoły. Na wycieczkę

Kate McMillanSarah Putman Clegg Wydawnictwo: Buchmann kulinaria, przepisy kulinarne
9788378819196
Buchmann
przepisy jedzenie gotowanie
kulinaria, przepisy kulinarne
9788378819196
przepisy jedzenie gotowanie

bardzo fajne przepisy, nie tylko dla tych młodszych, z pewnością można zrobić sobie taki lunch do pracy, teraz trzeba tylko zakupić odpowiednie pudełka lunchowe, najlepiej z przegródkami, i do dzieła! :)

• Poradniki: zdrowie, diety, przepisy
  • Mam/miałam