AC Milan

sport piłka nożna piłkarze kluby piłkarskie
sport
9788378819240
sport piłka nożna piłkarze kluby piłkarskie

Dla fanów Rossonerich pozycja obowiązkowa. Ciekawe połączenie historii z czasami bliżej teraźniejszych, choć dla kogoś kto mocno siedzi w tematyce piłkarskiej wiele opowieści było znanych.

Nic odkrywczego dla kibica Milanu ;)

Średnia książka

Dla każdego fana Milanu (w tym mnie) jest to książka obowiązkowa. Historia klubu, opis zawodników występujących obecnie, oraz największych legend Milanu. POLECAM!!

• Sport
  • Piłkarsko - kibicowskie