Opowieści naszych starków

Maria Dyczewska Wydawnictwo: Gmina Sierakowice biografia, autobiografia, pamiętnik
9788362042081
Gmina Sierakowice
Sierakowice Danuta Stenka Gowidlino wspomnienia Pomorze Kaszuby
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788362042081
Sierakowice Danuta Stenka Gowidlino wspomnienia Pomorze Kaszuby

Książkę kupiłam w tym roku w Urzędzie Gminy w Sierakowicach. Akurat szukałam kasy i trafiłam na pokój, gdzie wyłożona była ta książka oraz Historia gminy Sierakowice. W związku z tym, że mam rodzinne korzenie w tych okolicach postanowiłam kupić tę książkę. Chciałam też kiedyś przeczytać jakieś opowiadanie dziadkowi, który urodził się w Sierakowicach.
Książka jest zbiorem...

• Było, minęło
  • Lubiane

Dodaj cytat z książki Opowieści naszych starków