Córki Chin i obywatelki świata. Obraz kobiety w chińskich czasopismach o modzie

Adina Zemanek Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 45) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Księgarnia Akademicka
Chiny Społeczeństwo chińskie Kobieta w Chinach Kosmopolityzm Globalizacja Kultura chińska
Societas (tom 45)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2013-01-01

Okładka książki Krytyka Polityczna nr 29. Chiny blisko Ai Weiwei, Miguel Arana Catania, Giovanni Arrighi, Anna Krystyna Bikont, Jakub Bożek, Justyna Drath, Maciej Gdula, Xiaolu Guo, Jane Hardy, Konstanty A. Jeleński, Noémi Kiss, Michał Kmiecik, Andrzej Leder, Barbara Liberska, Stanisław Liguziński, Jakub Majmurek, Mao Zedong, Cezary Michalski, Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz, Tomasz Piątek, Lesya Prokopenko, Redakcja pisma Krytyka Polityczna, Mariusz Sieniewicz, Ann Snitow, Igor Stokfiszewski, Michał Sutowski, Joanna Szczęsna, Frederic Tuten, Gianni Vattimo, Wang Hui, Wojciech Worotyński, Yossi Yonah, Michael Yuen, Adina Zemanek, Guy Zucker, Slavoj Žižek
Ocena 7,3
Krytyka Polity... Ai Weiwei, Miguel A...
Okładka książki Stary i Nowy Świat. Od "rewolucji" neolitycznej  do podbojów Aleksandra Wielkiego Jan Chochorowski, Krzysztof M. Ciałowicz, Małgorzata Kaczanowska, Janusz Krzysztof Kozłowski, Janusz A. Ostrowski, Joanna Wolska-Lenarczyk, Adina Zemanek, Joachim Śliwa, Jarosław Źrałka
Ocena 7,0
Stary i Nowy Ś... Jan Chochorowski, K...