Architektura informacji w serwisach internetowych

Okładka książki Architektura informacji w serwisach internetowych Peter Morville, Louis Rosenfeld
Okładka książki Architektura informacji w serwisach internetowych
Peter MorvilleLouis Rosenfeld Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Information Architecture for the World Wide Web
Helion
2003-09-16
2003-09-16
Krzysztof Masłowski, Tomasz Jarzębowicz
internet serwisy internetowe

Okładka książki Architektura informacji w serwisach internetowych i nie tylko. Wydanie IV Arango Jorge, Peter Morville, Louis Rosenfeld
Architektura i... Arango Jorge, Peter...

📚🌐 Architektura informacji - odkryj sztukę zrozumienia w świecie pełnym informacji! 🎯💡

W dzisiejszym zalewie ogromnych ilości informacji, organizacje muszą znaleźć kluczowy sposób na dotarcie do swoich odbiorców, wciągnięcie ich uwagi i zapadnięcie w pamięć. To nie lada wyzwanie! 🌪️🔍 Ale nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

"Architektura informacji w serwisach internetowych i nie tylko" to książka, która rozjaśni Ci tajniki projektowania przekazów informacyjnych, zwłaszcza w środowisku online. 📚💻 Odkryj uniwersalne i ponadczasowe zasady organizacji informacji, które sprawdzą się w każdym przypadku. Niezależnie od technologii czy producenta, te narzędzia i techniki zdały już wiele prób czasu! ⏳💎

Praktyczne podejście zawarte w książce przyniesie korzyść każdemu zaangażowanemu w proces projektowania produktów interaktywnych. Od przeglądu zagadnień dotyczących architektury informacji po opis metod poprawy komfortu użytkownika - wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić informację prawdziwie użyteczną! 💼🧠

Louis Rosenfeld, Peter Morville i Jorge Arango - trzech ekspertów w dziedzinie, którzy łączą swoje doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci odkryć tajemnice architektury informacji. 🌟💬 Bądź na bieżąco z najnowszymi metodologiami i przemyśl swoje podejście do projektowania.

Czas na zmiany i rozwój! 🚀 Zdobądź książkę "Architektura informacji w serwisach internetowych i nie tylko" i stań się mistrzem w tworzeniu użytecznych i intuicyjnych przekazów. 💪💻 #ArchitekturaInformacji #ProjektowanieWebu #Użyteczność #KluczDoSukcesu #RozwójProjektowania #NarzędziaProjektowe #Kreatywność #PraktycznaWiedza #SztukaInformacji #OdkryjTajemnice #KsiążkaInformatyczna #InnowacyjneRozwiązania #SukcesOnline #OsiągnijCele #EksperciWiedzy #RynekInformacyjny #ProjektowanieUserFriendly #ProjektowanieCyfrowychProduktów #InspirującyEksperci #SukcesWProjektowaniu #ZdobądźWiedzę #ZmieńSwojePodejście #BądźNaBieżąco #InformacjeWŁatwySposób

"Architektura informacji w serwisach...

• Informatyka
  • Projektowanie
  • UX Design
  • UX | UI | Grafika | Architektura
  • User Experience
  • User Experience

Dodaj cytat z książki Architektura informacji w serwisach internetowych