Lisia dolina

Charlotte Link kryminał, sensacja, thriller 488 str.
Im Tal des Fuchses

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Ucieczką musiał się salwować

43 Link do recenzji

Książka zasługuje na uznanie, gdyż charaktery są wiarygodnie nakreślone, a intryga jest precyzyjnie skonstruowana, co sprawia, że bardzo dobrze się czyta, cały czas w napięciu podążając za wydarzeniami.

Bardzo mi się podobala jest to pierwsza książka tej autorki ale nie ostatnia.

Wspaniała intryga... tropy, dedukcja to coś co lubię w kryminałach. Polecam

Hmm...zaskakująca, nieprzewidywalna,wciągająca... Gdy bliska Ci osoba okazuje się być kimś innym, niż myślałeś, życie staje się trudne...

Wielowątkowy kryminał, trzymający w napięciu i dający dużo satysfakcji czytelnikowi. Dodatkowo z nieoczywistym zakończeniem.
Charlotte Link jest mistrzynią psychologicznych kryminałów, i Lisia Dolina to kolejny przykład jej mistrzostwa. Są emocje, jest napięcie i walka o prawdę.

Od początku do końca zaskakuje.Gorąco polecam.

Zaskakująca, trzymająca w napięciu i bezdyskusyjnie warta przeczytania!

Jak zawsze u Link podoba mi się jej wyjątkowy styl prowadzenia narracji. Tu nie ma epatowania krwawą zbrodnią. Zawsze jednak mozna liczyć na solidną i wnikliwą podbudowę psychologiczną postaci i to mi się własnie odpowiada.

Oczekiwałem thrillera, a dostałem słabą książkę obyczajową . Nuda :(

Kolejne moje spotkanie z twórczością Charlotte Link i szczerze dodam, że udane. Przed nią miałam wątpliwą przyjemność przebrnąć przez "Grzech Aniołów" tejże autorki.
Powieść "Lisia dolina", według mnie rzecz jasna, jest jedną z lepszych w dorobku Link. Posiada wszystko, co powinien posiadać dobry kryminał obyczajowy. Jest to wielowątkowa powieść z mocno z rozbudowaną akcją...

Dyskusje

3 389