Echa pamięci

Data 1. wydania:
2012-01-01
Olga Siara
Insignis
artysta literatura angielska literatura kobieca miłość obsesja powieść obyczajowa relacje damsko-męskie tajemnica
A Half Forgotten Song
literatura obyczajowa, romans
Olga Siara

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Prawda ukryta we wspomnieniach

31 Link do recenzji

Książka niby ciekawa, z tajemnicą w tle, pełna zwrotów akcji, a mimo to czegoś jej brakuje...
Chciałam dać 8 gwiazdek, ale pomyślałam, że jednak rewelacyjna nie jest. Jest po prosu bardzo dobra.
Mam wrażenie, że nie jest pisana "równo". Tak, jakby historię Zacha pisała inna osoba, niż historię Dimity.
Ta druga powinna być przecież bardziej wciągająca, bo...

Nie czytałam wcześniej żadnej powieści tej autorki. Książka mnie zachwyciła i jedynie kilka godzin zajęło mi jej przeczytanie. Po pierwsze, mroczna wciągająca fabuła, która pozwala doskonale wczuć się klimat tamtych lat. Druga rzecz to piękne opisy i dobrze przedstawione skomplikowane relacje pomiędzy bohaterami.

Mroczna, tajemnicza , szczerze polecam. Wciąga na maksa

Nie czytałam "Dziedzictwa", za które Katherine Webb zebrała tak wiele pochlebnych opinii czytelników, a więc nie kierowałam się popularnością czy sukcesami autorki. "Echa pamięci" już od jakiegoś czasu znajdują się w mojej e-bookowej biblioteczce i wreszcie przyszedł czas, by je przeczytać.

Bardzo podobała mi się sama fabuła, nawiązująca do dalekiej przeszłości,...

bardzo ciekawa historia, przyjemnie się czyta. bywały momenty, gdzie czytanie się dłużyło, ale znaczna część książki wciągająca. Ogólnie pozycja godna polecenia.

Bardzo piękna poruszająca książka jak i malarza. Dla mnie ta książka to po prostu arcydzieło.
Warto przeczytać.
Polecam

Ciekawa historia malarza. Chwilami zbyt długo opowiadane zdarzenia. jednak intrygujące.

Dość dobra opowieść, piszę "dość", bo momentami dłużyzny... Po pierwszych kilkunastu stronach przekonanie, że ta autorka to druga Kate Morton, jednak Kate jest zdecydowanie lepsza. Ta powieść zasługuje jednak na uwagę, dlatego sięgam po kolejną tej autorki.

Cudowna książka.

Twórczość Katherine Webb przypomina mi stylem powieści jednej z moich ulubionych autorek - Kate Morton. Dwutorowo tocząca się akcja, gąszcz tajemnic z przeszłości i współcześni bohaterowie pełni osobistych rozterek to wszystko, za co lubię powieści obyczajowe z wątkiem romantycznym. "Echa przeszłości" wpisują się w ten schemat, obfitują w sekrety, które raz po raz wychodzą...

Dyskusje

1 210