Sekret grobowca

Patronat LC
Jude Watson Wydawnictwo: Initium Cykl: 39 wskazówek (tom 4) literatura dziecięca
Beyond the grave
39 wskazówek 39 clues cahill

Oficjalne recenzje i

Starożytny klimat, nowa nadzieja

[ 5 ] Link do recenzji

Kocham tę serię. Moja ulubiona seria a czytałem ich sporo. Na ten moment na Mikołajki dostanę 8 tom po angielsku, gdyż 6 i 7 po angielsku juz przeczytałem. Planuje przeczytać tak wszystkie serie 39 clues - 25 tomów.

Książka lepsza od poprzedniej. Według mnie jest ona najbardziej zaskakująca ze wszystkich. Akcja jest wartka, zabrakło trochę humoru, ale nadal czytało się ją szybko i przyjemnie. Nie jest to ambitna lektura, ale w pewnością jest miłą rozrywką na długie zimowe wieczory.

Trochę słabsza od poprzednich trzech części. Dopiero pod koniec zaczęłam czytać z większym zainteresowaniem.

"Sekret grobowca" właściwie nie wnosi niczego nowego do serii ani nie zajmuje specjalnego miejsca na mojej półce czy w pamięci, ale książka była bardzo fajną i przyjemną odskocznią od codziennej nudy.
Pełna recenzja: http://biblioteczka-blanki.blogspot.com/2015/05/27-jude-watson-39-wskazowek-sekret.html

Książka zdecydowanie lepsza od swoich poprzedniczek.

Amy i Dan jadą do Egiptu. Tam muszą wejść do starożytnego grobowca! Następnie akcja będzie działa się w pewnym hotelu.

Jak już wspomniałem książka ta jest o niebo lepsza od swoich poprzedniczek. Może dlatego, że nie ma tylu miejsc w, których rozgrywa się akcja...

P.S. Zajrzyjcie na na stronę 39 clues - jest świetna!!!

Ciężko stwierdzić, czy jest to jakiś przełomowy tom, bo w każdym jest mnóstwo akcji i humoru. Teraz to nawet nie pamiętam do końca, jak skończyła się ta część. Ciężko więc mi napisać cokolwiek innego.

Jeśli ktoś lubi przygodowe powieści to niech zacznie czytać tę serię, jeśli nie – raczej odpuśćcie, bo jedynie się zawiedziecie. Krótka i zwięzła historia w każdym tomiku...

Na półkach: , , , ,

„Sekret grobowca” autorstwa amerykańskiej pisarki Jude Watson, to już czwarta część serii „39 wskazówek”, w której wraz z rodzeństwem Any i Danem podróżujemy po całym świecie w poszukiwaniu kolejnych tropów do odnalezienia tytułowych wskazówek i uzyskania władzy nad globem. Rodzeństwo nie jest jednak samo w podjęciu wyzwania, które w testamencie „zapisała” im babcia. Ma...

Uwielbiam tą serię!!!

• 2013
  • Biblioteka
  • 39 wskazówek
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekret grobowca