Miasto jako idea polityczna

Krzysztof Nawratek Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Linia Radykalna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Korporacja Ha!art
Nauki społeczne socjologia urbanistyka filozofia historia procesy miastotwórcze
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Linia Radykalna
Nauki społeczne socjologia urbanistyka filozofia historia procesy miastotwórcze

Raz na zawsze zmienia pogląd na otaczający nas świat, przestrzeń miejską i istotę obywatelską. Bardzo przystępny zapis świetnego projektu. Rzetelnie przygotowana. Czysta, żywa nauka zanurzona w filozofii i kulturze.

• Architektura i urbanistyka
  • Urbanistyka
  • Seria Linia Radykalna
  • Społeczne
  • Książki
  • Globalizacja z innej perspektywy
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Miasto jako idea polityczna