Z tytułem warto zapoznać się nie tylko tym, którzy są zainteresowani postulatami bojowników w Różawie, ale warto też przeczytać ze względu na poruszane w nim problemy: wpływu państwa na środowisko naturalne, status praw kobiet i walkę o nie w społeczeństwach patriarchalnych i zestawienie kapitalizmu do kolektywizmu.
Poza tym "W stronę demokracji bezpaństwowej" oddaje...

• Azja Zachodnia - Bliski Wschód
  • Anarchizm
  • Moje własne
  • 2017
  • Lewicowe
  • Myśl polityczna - politologia
  • Kurdystan

Abdullah Öcalan W stronę Demokracji Bezpaństwowej. podstawy ideologiczne ruchu kurdyjskiego w Turcji oraz Autonomii Rojawy Zobacz więcej