Najstarsza warstwa nazewnicza na ziemiach polskich (W granicach wczesnośredniowiecznej Słowiańszczyzny)

Zbigniew Babik Wydawnictwo: Universitas nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Universitas
Etnologia etnografia onomastyka toponimia hydronimia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Etnologia etnografia onomastyka toponimia hydronimia

Okładka książki Essays in the History of Languages and Linguistics. Dedicated to Marek Stachowski on the Occasion of his 60th Birthday José Andrés Alonso de la Fuente, Zbigniew Babik, Uwe Bläsing, Vít Boček, John Considine, Andrii Danylenko, Bernhard Diensberg, Przemysław Dębowiak, Setsu Fujishiro, David L. Gold, Elżbieta Górska, Juha Janhunen, Henryk Jankowski (językoznawca), Bayarma Khabtagaeva, Abdulhakim Kilinç, Jenő Kiss, Michael Knüppel, Corinna Leschber, Anatoly Liberman, Aleksandar Loma, Tomasz Majtczak, Elżbieta Mańczak-Wohlfeld, Galina Miškiniene, Michał Németh, Norbert Ostrowski, Kinga Paraskiewicz (Maciuszak), Iwona Piechnik, Andrzej Pisowicz, Dariusz Rafał Piwowarczyk, Barbara Podolak, Marzanna Pomorska, Luciano Rocchi, Volker Rybatzki, Klaus Röhrborn, Kenneth Shields, Mirosław Skarżyński, Magnús Snædal, Wojciech Sowa, Kamil Stachowski, Olaf Stachowski, Stanisław Stachowski, Giovanni Stary, Kamilla Termińska, Jerzy Tulisow, Piotr Tylus, Mateusz Urban, Alexander Vovin, Jadwiga Waniakowa, Hubert Wolanin, Robert Woodhouse, Emine Yilmaz, Peter Zieme, András Zoltán, Mehmet Ölmez
0,0
Essays in the ... José Andrés Alonso ...
Okładka książki Przeszłość społeczna. Próba konceptualizacji Zbigniew Babik, Michał Buchowski, Ewa Bugaj, Andrzej Buko, Jan Michał Burdukiewicz, Jerzy Andrzej Chmurzyński, Dorota Cyngot, Magdalena Derwojedowa, Ewa Domańska, Władysław Duczko, Wojciech Dzieduszycki, Włodzimierz Godlewski, Siân Jones, Stanisław Jurek Iwaniszewski, Bożena Józefów-Czerwińska, Michał Kara, Zbigniew Kobyliński, Andrzej P. Kowalski, Tomasz Kozłowski, Paweł Kucypera, Kazimierz Lewartowski, Henryk Mamzer, Arkadiusz Marciniak, Danuta Minta-Tworzowska, Krzysztof Nowicki, Jerzy Piekalski, Joanna Popielska-Grzybowska, Aleksander Posern-Zieliński, Piotr Pranke, Monika Rekowska-Ruszkowska, Andrzej Rozwadowski, Sławomir Rzepka, Włodzimierz Rączkowski, Tadeusz Sarnowski, Arkadiusz Sołtysiak, Franciszek M. Stępniowski, Leszek Paweł Słupecki, Stanisław Tabaczyński, Michał Tymowski, Przemysław Urbańczyk, Sławomir Wadyl, Mateusz Wierciński, Henryk W. Witas, Krzysztof Tomasz Witczak, Anna Wodzińska, Jacek Wrzesiński, Anna Zalewska, Karol Zygmunciak
7,1
Przeszłość spo... Zbigniew Babik, Mic...