Okładka książki Essays in the History of Languages and Linguistics. Dedicated to Marek Stachowski on the Occasion of his 60th Birthday
José Andrés Alonso de la FuenteZbigniew Babik Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2017-01-01
Data 1. wydania:
2017-01-01
angielski
Językonawstwo Językoznawstwo historyczne Marek Stachowski Turkologia Języki uralskie Etymologia Indoeuropeistyka
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę