Po szóste nie odpuszczaj

Janet Evanovich Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Stephanie Plum (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
Hot six
kryminał, sensacja, thriller
2013-03-06
Dominika Repeczko
Łowczyni nagród Stephanie Plum Hot six Po szóste nie odpuszczaj

Kolejna część serii, tak samo śmieszna i zabawna jak poprzednie, ale też trochę dramatyczna, zwłaszcza jak czytałam momenty dotyczące psa :P

Napisana przyjemnym językiem, szybko się czyta, a więc czego chcieć więcej.

Fabuła była dobra, w kilku momentach się zaśmiałam, także polecam przeczytać jeśli szukacie czegoś luźnego.

Jak każda poprzednia część tej serii tak ta jest moim zdaniem baaardzo dobra. Uwielbiam ten styl pisania. Jest humor, akcja, trochę wątku miłosnego, pościgi, zagrożenie życia. Na prawdę bardzo dobrze się czyta. Babcia Mazurowa za każdym razem doprowadza mnie do łez ze śmiechu. Jest tak pozytywną postacią, że dla samej niej watro czytać tą książkę. Ja oczywiście przeczytam...

Kolejna część przygód Stefanii Śliwki. Kolejna dawka śmiech i dobrej zabawy. Wyjątkowa bohaterka, jej przyjaciółka, rodzina i faceci. Czuję się z nimi, jak z najlepszymi przyjaciółmi. Autorka cały czas utrzymuje poziom i zaskakuje nas nowymi przygodami. Dialogi pomiędzy bohaterami czasami rozśmieszają mnie do łez.

Polecam wszystkim!

Bardzo lubię jedyny w swoim rodzaju klimat Grajdołu. I ułańską fantazję babci Mazur. I to, że w książkach Janet Evanovich tyle się dzieje. Z reguły są to rzeczy zaskakujące, ale jak najbardziej realne. Z gruntu tych, co to najwięksi filozofowie nie wymyślą a kobieta zrobi. Zwłaszcza jak nie pomyśli. A to się Stephanie Plum dość często zdarza. I jeszcze chciałabym poznać...

A już miałam nadzieję że Stephanie wybrała Komandosa, a tu jednak rozczarowanie i znowu zdecydowała się na Joego :/ No ale trudno, zobaczymy co przyniosą kolejne tomy. Ale jak zawsze miło czytało się zwariowane przygody łowczyni nagród :)

Stephanie Plum nie odpuszcza! Autorka jej na to nie pozwala.
Starzy, dobrze znani bohaterowie, nowe wątki i mnóstwo rozrywki... I pies Bob. Z nim to będzie "kupa" zabawy :)

Chociaż nie czytałam wcześniejszych tomów a samą książkę trafiłam na promocji w jakimś markecie to dla samej babci Mazurowej warto było po nią sięgnąć. Lektura przyjemna a momentami gwarantowane wybuchy śmiechu

W Grajdole nie istnieje pojęcie ,,świętego spokoju". Bo jak może tam panować prawo i porządek, gdy najlepszy łowca głów staje się kolejnym niestawiającym się (słynne NS) i to Stephanie Plum ma go ścigać. Tylko, że ona wyjątkowo oddaje tę sprawę swojemu arcywrogowi Joyce. Nikt nie wierzy, w to że Steph nie jest zamieszana w całą aferę i jak łatwo się domyślić to za nią...

Kto nie zna jeszcze Stefanie Plum musi natychmiast to nadrobić, ale kto nie zna Babci Mazurowej niech się nawet nie przyznaje 😀.
Babcia Mazurowa wie jak spędzać czas, na emeryturze, nie da sobie wmówić, że jest stara, robi prawo jazdy i ugania się za facetami 😉
Tym razem Komandos jest w tarapatach

• 2013
  • 2014