Życie przed życiem, prawa karmy i reinkarnacji

Barbara Kowalewska Wydawnictwo: Genesis ezoteryka, senniki, horoskopy
83-86132-69-0
Genesis
ezoteryka, senniki, horoskopy
83-86132-69-0

Jeśli ktoś jest zwolennikiem teorii i nauk atnropozoficznych m.in. Rudolfa Steinera to książka jest jak najbardziej dla niego. Jeśli nie interesujesz się antropozofią ta książka nie jest dla Ciebie. Książka skupia się na filozofii życia "duchowego" i "dusznego" duszy przed inkarnacją na ziemi. Ukazuje podział na sfery kamaloki, księżyca, merkurego, wenus, słońca.. przez...

• Antropozofia
  • Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Życie przed życiem, prawa karmy i reinkarnacji