Ewa gotuje - ulubione

978-83-60169-03-2
Promiss Ewa Wachowicz
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-60169-03-2

Okładka książki Wszystkie korony Ewy Wachowicz. Miss i cała reszta Marek Bartosik, Ewa Wachowicz
5,0
Wszystkie koro... Marek Bartosik, Ewa...
Okładka książki Gotuj jak Top Chef. 100 mistrzowskich przepisów Monika Bielik, Agnieszka Buch, Przemysław Błaszczyk, Adrian Feliks, Paweł Kibart, Inessa Kim, Piotr Lisakowski, Maciej Nowak, Sebastian Olma, Magdalena Perszke, Joseph Seeletso, Szymon Sierant, Patrycja Stefanów-Kot, Ewa Wachowicz, Robert Wojnarowski, Patrycja Wąsiakowska, Grzegorz Łapanowski
7,5
Gotuj jak Top ... Monika Bielik, Agni...

Polecam Panią Ewę gorąco!

Na półkach: , , , ,

Autorka książki pt. „Ewa Gotuje ulubione” zaprasza każdego czytelnika do poznania swoich ulubionych dań, przystawek, zup i ciast.

Dania zamieszczone w tej książce sporządzane szybko oraz cieszą się ogromną popularnością np. dania z makaronem, warzywa.

Zdrowa kuchnia to poczucie konkretnego smaku i rozkoszowania się nim w przyrządzonych potrawach.

Książka składa się z IV...

Genialny przepis na piernik:)

Dopracowane, ciekawe przepisy. Próbowałam kilku potraw i wszystkie się udały.
Polecam

Tym razem przedstawiam Wam najnowszą książkę Pani Ewy Wachowicz, która urzekła mnie już od pierwszych stron. Gdy tylko ją ujrzałam już podejrzewałam, że stanie się moją faworytką w tej dziedzinie. Nie pomyliłam się!

Książka podzielona jest na kilka rozdziałów. Całość przedstawiona jest w bardzo ładnym dość skromnym wydaniu. Przepisy są napisane zrozumiale, dodatkowo...

Desery i ciasta wyglądają zachęcająco, zacznę próbowanie przepisów od jutra:)

Dyskusje

• Kulinaria