Gotuj jak Top Chef. 100 mistrzowskich przepisów

kulinaria, przepisy kulinarne
2014-09-10

Przeczytana, przegadana i... "przegotowana"? Można tak powiedzieć? Można, czy nie, sprawdziłam wszystkie przepisy:) Są pyszności, które na stale zagościły w moim domu, są dania dobre, do których kiedyś chętnie wrócę i są takie, które nie trafiły w mój gusty, ale tak to już w życiu bywa. Opisy jasne i ciekawe, zdjęcia apetyczne, więc nic tylko zakasać rękawy i gotować....

Świetna książka kulinarna dla wtajemniczonych. Kunsztowne przepisy, niebanalne połączenia, a wszystko wykonane przez uczestników programu TOP CHEF.

Rewelacyjna książka zawierająca 100 przepisów których autorami są uczestnicy II edycji Top Chefa. Ogromnym atutem tej pozycji sa porady i przepiękne zdjęcia. Przepisy są na różnych poziomach trudności i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W książce znajdziemy Akademię Top Chefa, w której jurorzy programu dzielą się swoim doświadczeniem. Maciej Nowak wprowadza nas w świat gotowania i opowiada o swojej przygodzie związanej z rolą jurora programu Top Chef. Ewa Wachowicz mówi, jak ważna jest dobra organizacja i wyposażenie kuchni, jak również o gotowaniu oraz o tradycyjnych domowych wędlinach. Grzegorz...

• Chcę w prezencie
  • Kulinara, kolorowanki i poradniki
  • 2014 rok
  • W domowej biblioteczce
  • Kulinaria
  • 2015
  • Moda,uroda,zdrowie,kuchnia,hobby itp.

Dodaj cytat z książki Gotuj jak Top Chef. 100 mistrzowskich przepisów