6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz

Rebis
The 6 Most Important Decisions You'll Ever Make
poradniki
Piotr Turski

Genialna, zmienia podejście do życia, spojrzenie na świat i siebie samego. Jeśli ktoś chce poprawić swoje podejście do otoczenia, ta książka na pewno się sprawdzi.

Bardzo fajna książka :) Przeczytałam ją jak jeszcze byłam w liceum i na prawdę mi pomogła :) Książka czytelna, napisana normalnym językiem, kolorowa i z obrazkami co sprawia, że książka jest na prawdę "na luzie" :)

Uczymy się życia na podstawie własnych błędów. A co jeśli nie musimy ich popełniać?
Dzisiejszy post kieruje ku osobom, które dopiero wchodzą w dorosłe życie, czyli nastolatkom takim jak ja!
Skupimy się na szkole, kontaktach z rodzicami, czym jest przyjaźń, seks u nastolatków i poznanie siebie, czyli samoocena.
Pan Sean Covey przewrócił mi świat. Zwrócił uwagę na rzeczy...

Dawno nie czytałam takiego niesamowitego poradnika! Można by pomyśleć że kolejny człowiek chce zabłysnąć na przerobionym milion razy temacie, jednak autor pokazuje, jak pozory mogą mylić.
Pierwsze co rzuca się w oczy, to oczywiście fakt, że książka podzielona jest na rozdziały. Jest to o tyle pomocne, gdy mnie osobiście ten związany z uzależnieniami nie dotyczył, mogłam...

Jak żyć aby w swoim życiu popełniać jak najmniej błędów? Kolejna książka Covey'a obowiązkowa dla każdego nastolatka! Bardzo pomocna w życiu :) Polecam!

Książka dla młodzieży przekazująca dobre wartości, mająca wydźwięk trochę moralizatorski. Poruszane w niej tematy są jak najbardziej aktualne, a dzięki lekkiemu tekstowi i zabawnym ilustracjom, oraz najróżniejszym schematom autor naprowadza młodych ludzi na właściwe ścieżki. Ponadto książka gromadzi doświadczenia innych nastolatków, ukazując skutki ich decyzji.

Bardzo dobra jako poradnik dla nastolatków, napisana swobodnym i zabawnym językiem.

Powiem szczerze, że ksiązka bardzo mnie zaskoczyła swoim wyglądem wewnętrznym. Wyróżniała się spośród innych. Była kolorowa, poruszała ważne tamaty w sposób, który interesuje czytelnika. Już w bibliotece wiedziałam, że chcę ją przeczytać. Zaskoczyło mnie też to jaka była cięzka. Jeśli chodzi o samą książkę, byłam zachwycona, jeszcze bardziej niż przed jej przeczytaniem....

Bardzo fajna, mądra książka. Poruszane są tematy najważniejsze w życiu nastolatków. Super poradnik, który każdy powinien przeczytać :)

Niewątpliwie książka zmieniła moje podejście do życia. Może nie od razu o 180 stopni, ale na razie to będzie może 60 stopni. Inaczej spojrzałam na wiele spraw, na inne dopiero nieśmiało zerkam. Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem. Mój brat, który ma alergię na książki stwierdził, że jest ciekawa. To od razu zachęca. Polecam!

• Rozwój osobisty
  • Do kupienia