Przygody leśnej rodziny

Okładka książki Przygody leśnej rodziny
Basia Badowska Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Bajki Współczesne [Siedmiogród] literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bajki Współczesne [Siedmiogród]
Une annea dans la famille souris
Siedmioróg
2008-01-01
2008-01-01
Basia Badowska
dla dzieci opowiadania dziecięce zwierzęta

więcej Więcej

http://mama-filipka.blogspot.com/2016/07/przygody-lesnej-rodziny.html zapraszam na recenzję

Tym razem opowiem o książce, po którą sięgnęłam gdyż bardzo spodobała mi się jej okładka. Co prawda nie często kieruję się wyglądem zewnętrznym lektury, no ale jak tu oprzeć się tak uroczym i sympatycznym małym myszkom? Publikacja nosi tytuł „Przygody leśnej rodziny”, i opowiada właśnie o przygodach tych maleńkich zwierzaków.

Bohaterami książki jest rodzeństwo Jaś i Kasia....

• Z biblioteki
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe
  • Dla Syna
  • Prezenty <3
  • Dla dzieci 2-5 lat
  • Chcę przeczytać z Emilką

Dodaj cytat z książki Przygody leśnej rodziny