Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

dzieci dzieciństwo

Oficjalne recenzje i

Zeziki. Rodzinne opowieści Chylińskiej

Link do recenzji

Super książka. Od początku wyjaśniająca historię Zezi i jej rodziny. Mega nie mogę doczekać się kolejnych

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ogólnie nie porwała, ale ma w sobie to coś.

Pierwsza książka, której moja córka nie chciała czytać. Namawiałam ją, że może jeszcze jeden rozdział, może za chwilę coś się wydarzy, może jeszcze dajmy jej szansę. Dobrnęłyśmy do połowy. Książka jest nudna, nie ma fabuły, jest opisem życia dziewczynki, ale nie ma tam żadnej akcji, żadnego ciągu zdarzeń. Duże rozczarowanie.

Sięgnęłam po Zezię i Gilera, bo byłam ciekawa tej pozycji.
Książka okazała się bardzo fajna, przedstawiająca świat oczami 8 letniej Zezi.
Poznajemy jej życie, codzienne problemy, plany i marzenia.
Dzieciom się podobała, chętnie sięgniemy po inne książki Pani Chylińskiej!

Wyjątkowe rozczarowanie. W zasadzie brak tu fabuły. Książka jest podzielona na rozdziały, które opisują konkretne dziedziny życia Zezi. Dowiadujemy się o wszystkim po trochu, ale o niczym tak konkretnie. Brak tu przygód, brak poczucia humoru, brak ciągłości zdarzeń, przez co pozycja nie jest wciągająca.

Książkę czytał mi mój tata wspominam to jako pogłębienie naszej więzi wiele rzeczy z książki pomagało mi zrozumieć codzienne czynności i to że nię wszytko jest takie jakie byśmy chcieli. Wszytko jest opisane lekko i krutko fajna przygoda. Miła postać główna

Luźna lektura, myślę że nie tylko dla dzieci. Każdy czasem potrzebuje luzu między poważniejszymi książkami. „Zezia i Giler” to właściwie opis codziennego życia bohaterki i anegdoty z jej życia. Często zasmucała mnie sytuacja Gilera, uważam, że była dobrze przedstawiona. Książka porusza różnego rodzaju problemy i wyjaśnia je.

Książka bez wątku przewodniego, równie dobrze mogłaby być skrócona o te 119 stron i by wyszło na to samo.
Nie ma żadnych zwrotów akcji, ciekawych przygód. Są tylko opowieści zwykłe, takie, które można by porównać do tych
z życia każdego z nas. Po prostu NUDA!
Podsumowując - książka nic nie wnosi do życia oraz nie skłania do refleksji.

Słaba książka- gdybyśmy od niej zaczynały przygodę z twórczością aktorki to i na tym byśmy poprzrzestały. Na szczęście zaczęłyśmy od Anki skakanki osądzonej w teraźniejszości covidowej która urzekła moje dziecko. Tej części jak pisali inni brak fabuły, brak zakończenia. W dodatku zawiera wiele nawiązań do wiary których ja nie do końca rozumiem - co autor chciał powiedzieć i...

✅#zeziaigiler (6,5/10⭐)
✅#zeziagilerioczak(6,5/10⭐)
✅#zeziaiwszystkieproblemyświata (6,5/10⭐) #agnieszkachylińska czyli genialna seria dla najmłodszym. Autorka porusza tu ważne dla dzieci tematy takie jak: przeprowadzka, pierwszy dzień w szkole, nowe dziecko w domu itp. Bardzo mądra, dobrze napisana i nawet nieco zabawna dla dorosłych. Polecam każdemu rodzicowi

• 2013
  • Dla dzieci