Spojrzenie elfa

fantastyka, fantasy, science fiction
Mirosława Sobolewska
romans paranormalny

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Paranormal romance dla młodszej siostry

23 Link do recenzji

Konto usunięte

Bardzo przewidywalna, lekka, banalny romans, ale przyjemna. Nie polecam kupować, ale jak już macie i chcecie prostą rozrywkę - czemu nie.

Przyjemnie się czytało, jednak spodziewałam się trochę szczęśliwszego zakończenia.

Niewybitna lecz przyjemna w odbiorze.
Książka opowiada historię Mageli i Erina, bohaterowie poznają się w nietypowych okolicznościach w których to Erin ratuje Mageli przed grupą mężczyzn chcących zrobić jej krzywdę. Mageli nie potrafi zapomnieć o przystojnym chłopaku który jak się okazuje znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Nie jest to co prawda pozycja...

Książka dobra, ale nie rewelacyjna. Bohaterka dla mnie była wyjątkowo irytująca, fabuła dosyć przewidywalna. odpowiednia dla kogoś kto ma ochotę poczytać coś lekkiego.

Wszystko czego się spodziewałam po tytule, lekka naiwna historia o dziecięcej miłości czasem lubię sobie takie poczytać ... odpoczywam w tedy od Grzędowicza lub od Piekary. Największym rozczarowaniem dla mnie było otwarte zakończenie, ponieważ nie sądzę by powstała następna część a została masa dobrego materiału.

Lubię,czytać sobie o elfach.Ale,takich wojownikach,miecz i łuk.Te sprawy.
Ta książka,jest dla mnie dobra.
Ale,bez rewelacji.Owszem,były czarne elfy.
Dowiedziałem się,że każdy elf ma swój kamień szlachetny.
Natomiast,zabrakło mi magii.
Było jej za mało.
Ale,przeczytałem.

Nie pamiętam kiedy ostatnio spotkałem się z tak męczącą książką dla młodzieży. Po 3/4 lektury nie wytrzymałem nerwowo i najchętniej rzuciłbym nią o ścianę, ale oczywiście nie zrobiłem tego, bo mam szacunek do drzew, jak i wszystkich niczemu niewinnych przedmiotów. Po prostu się zdenerwowałem, dla mnie było to za wiele i musiałem książę odłożyć. Zacznijmy od bohaterów....

Na półkach: , , , , ,

Mageli ma dziwne imię, wkurzającą matkę i dość swojego życia. Pewnej nocy z rąk bandytów ratuje ją Erin: niezwykle przystojny i odważny chłopak, który zaczyna odwiedzać ją we śnie. Nie ma pojęcia, że wplątana jest w coś, co znacznie przerasta ja samą.

Naprawdę, chciała bym wiedzieć, kto wpada na pomysł, by tworzyć tego typu literaturę: cholernie schematyczną, diabelne...

Na półkach: , , , ,

Magali jest nastolatką, która uważa, że nie pasuje do swojej rodziny, sądzi, że różni się swym wyglądem,zachowaniem do tego odczuwa,że jej matka nie mówi do niej Linda i, że nie kocha dziewczyny tak jak jej młodsze rodzeństwo. Chce się dowiedzieć ona jaka może być prawda.Po pewnym czasie poznaje przystojnego,miłego Erina,który od samego już początku wzbudza w niej zachwyt i...

Za krótka :)

Dyskusje