Pies dobrze wychowany

flora i fauna
831110493X
Ewa Westwalewicz-Mogilska
pies psy tresura szczeniak

Nie dowiedzialam sie z tej ksiazki niczego czego sama bym nie wiedziala obserwujac swojego psa. Rozczarowala mnie bo liczylam na jakies pomocne rady a tu lipa. Same dywagacje ktore zna kazdy kto ma psa. Wyszlo slabo.

Ta książka to zbiór bardzo potrzebnych informacji na temat każdego etapu rozwoju psów. Przez to jest baszo pomocna w kontaktach z psem w każdym wieku.

Poradnik, który przyda się początkującemu właścicielowi czworonoga. Zawiera parę obrazków. Opisuje najważniejsze tematy psiego wychowania krótko i zwięźle. Aczkolwiek nie należy ślepo sugerować się wszystkimi metodami opisywanymi przez autorów, np. mają błędne podejście do tematu psiej dominacji - śmiem tak twierdzić jako doświadczona (czyt. bardzo oczytana w tym temacie)...

• Zwierzęta
  • 2014
  • Mam/miałam
  • Kynologia/zwierzakowo
  • W kolejce - PSY
  • Moja biblioteczka

Dodaj cytat z książki Pies dobrze wychowany