Botanika t. I Morfologia

Alicja SzweykowskaJerzy Szweykowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN flora i fauna
2010-01-01
1992-01-01
Wydawnictwo Naukowe PWN
botanika
flora i fauna
2010-01-01
botanika

Okładka książki Botanika tom 2. Systematyka Alicja Szweykowska, Jerzy Szweykowski
6,1
Botanika tom 2... Alicja Szweykowska,...

Hasło "Szweykowscy" każdemu pasjonatowi biologii kojarzy się tylko z jednym - wybitnym podręcznikiem botaniki. Pamiętajmy o tym, że to wierzchołek góry lodowej, a pozycja stanowi jedynie wprowadzenie do wysoce skomplikowanego świata roślin. Polecam.

Kiążka dosyć lekka, nawet łatwa do przyswojenia. Jednakże słyszałam od moich wykładowców, że niektóre elementy mogą być nieaktualne. Dlatego polecam z niej korzystać z pewną ostrożnością.

Podstawowy podręcznik

Tom pierwszy traktuje o morfologii roślin. Czytelnikom zainteresowanym światem roślin książkę polecam.

szczegółowa w bardzo przystępnym języku napisana

Dyskusje

• Rośliny