Zarządzanie sobą. Książka o działaniu, myśleniu i odczuwaniu

Okładka książki Zarządzanie sobą. Książka o działaniu, myśleniu i odczuwaniu Renata Gut, Maria Piegowska, Barbara Wójcik
Okładka książki Zarządzanie sobą. Książka o działaniu, myśleniu i odczuwaniu
Renata GutMaria Piegowska Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
2008-01-01
2008-01-01
9788372519573
rozwój osobisty

Okładka książki Jak pracować zdalnie i nie zwariować Aleksandra Pogorzelska, Barbara Wójcik, Patryk Wójcik
Jak pracować z... Aleksandra Pogorzel...

Książka idealna dla kogoś, kto rozpoczyna przygodę ze świadomym odkrywaniem samego siebie. Dla kogoś obeznanego w psychologii - bardziej synteza dotychczasowej wiedzy.

Książka zawiera skondensowaną wiedze z zakresu technik myślenia i emocji, typów osobowości(co zostało nazwane talentami). Zawiera prawie wszystkie najbardziej przydatne zagadnienia z psychologii, z jakimi miałem do czynienia do tej pory. Dodatkowo książka jest przejrzyście skonstruowana. Praktycznie nie zawiera zbędnych informacji.

Można znaleźć w niej wiele blokad jakie sami zakładamy na własny umysł, hamując swoje dążenie do celu. Porusza kwestie nawyków, intuicji, stresu, uczenia się, koncentracji, kwestii biologicznych, zniekształceń myślenia, unikania bolesnych emocji, poczucia własnej wartości i wielu innych istotnych kwestii, bezpośrednio związanych z zarządzaniem sobą.

Jest to jedyna książka o zarządzaniu sobą godna uwagi jaką do tej pory czytałem. Być może dlatego, że inne bardziej skupiają się na samym zarządzaniu niż na kwestiach bardziej istotny, a wydawałoby się nie związanych z zarządzaniem sobą.

Można znaleźć w niej wiele blokad jakie...

Książka pozwala zajrzeć wgłąb siebie, przeanalizować swoje cechy, poznać mocne i słabe strony. Ta książka dała mi impuls do działania, mimo, że trzeba ją czytać ze skupieniem.Zdecydowanie polecam!

• Psychologia
  • Biblioteka wypożyczalnia M
  • Własne
  • Rozwojowe
  • Chcę kupić
  • Psychologia: DDD, DDA

Dodaj cytat z książki Zarządzanie sobą. Książka o działaniu, myśleniu i odczuwaniu