Nowa psychocybernetyka

Okładka książki Nowa psychocybernetyka
Maxwell Maltz Wydawnictwo: StudioEMKA nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psycho-Cybernetics, A New Way to Get More Living Out of Life
StudioEMKA
2003-01-01
2003-01-01
Data 1. wydania:
1989-08-15
Witold Turopolski
rozwój osobisty psychologia

Jeśli ktoś chciałby sprzedać tę książkę, proszę o kontakt. Szkoda, że jest niedostępna w sprzedaży w sklepach.

Świetna książka. Ciężka ja dostać. Miałem wrażenie, że wiele książek które przeczytałem były właśnie oparte na tej książce ale to tu wiele rzeczy jest opisanych bardzo prostym językiem i w sposób taki, że chce się od razu realizować te założenia.
Polecam wszystkim, którzy interesują się rozwoje osobistym.

Polecam wszystkim, którzy interesują się rozwoje osobistym.

Najlepsza książka o rozwoju osobistym na rynku. Szczerze polecam, warta każdych pieniędzy.

Jest to książka którą każdy powinien przeczytać- czyta się rewelacyjnie.

Książa z gatunku rozwoju osobistego, motywacyjnej.

'Obudź w sobie olbrzyma'- tak popularna, umywa się do Nowej Psychocybernetyki.

POLECAM!

Jest to książka którą każdy powinien przeczytać- czyta się rewelacyjnie.

Książa z gatunku rozwoju osobistego, motywacyjnej.

'Obudź w sobie olbrzyma'- tak popularna, umywa się do Nowej Psychocybernetyki.

POLECAM!

2039

Świetna Książka, chociaż należy do kanonu książek Motywacyjnych/Samo Rozwoju. To jest naprawdę wartościowa.