Nowa psychocybernetyka

Okładka książki Nowa psychocybernetyka Maxwell Maltz
Okładka książki Nowa psychocybernetyka
Maxwell Maltz Wydawnictwo: Studio Emka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psycho-Cybernetics, A New Way to Get More Living Out of Life
Studio Emka
2003-01-01
2003-01-01
1989-08-15
Witold Turopolski
rozwój osobisty psychologia

Przeczytałem po premierze. Czyli mając 15 lat. Ta książka zmieniła moje życie, i zadecydowała w dużej mierze o tym, że w dorosłym życiu jestem człowiekiem sukcesu. W skrócie ta książka to przepis na obrazowanie siebie, czyli jak stworzyć własny obraz samego siebie w taki sposób, że dzięki temu w naszym życiu zadzieje się wszystko czego chcemy. Na allegro książka kosztuje 3 stówki i jest zdecydowanie warta swojej ceny. Nie czytałem nowszego wydania. Ale kiedy posiadany przeze mnie egzemplarz się zużywa, kupuję nowy. Chcę mieć tą książkę zawsze w idealnym stanie.

Ktoś tutaj napisał: "Miałem wrażenie, że wiele książek które przeczytałem były właśnie oparte na tej książce"

I to zupełnie nie jest tak. Ponieważ czytałem tą książkę jako małolat, myślę że zrozumiałem jej głębię niż gdybym czytał ją mając lat 30 i po raz pierwszy spotkałbym się z tą tematyką.

Tak naprawdę w tych wszystkich książkach chodzi o jedno: o zaprogramowanie podświadomości oraz obraz samego siebie. Sposób podejścia do tematyki może się różnić, ale zawsze chodzi o to samo. I jak ktoś przeczytał powiedzmy 20 czy 30 takich książek w swoim życiu i nic to nie dało. Mała uwaga: dalsze ich czytanie nic nie da. Ponieważ chodzi o to, by zastosować to w praktyce. A NOWA PSYCHOCYBERNETYKA przedstawia chyba w najłatwiejszy sposób jak to zrobić.

Ludzie piszą również że ta książka jest nie do kupienia. A ja jestem innego zdania. Ponieważ jestem żywo zainteresowany tą książką i dla mnie autor jest niczym Bóg dla chrześcijaninów, wiem że zawsze można znaleźć miejsce gdzie ta książka jest dostępna. Może chodzi o cenę? Szczerze: ta książka jest warta wszystkich pieniędzy, jakie mógłbym zarobić w ciągu całego swojego życia. Dziesiątki, setki milionów dolarów? Jak najbardziej. A gdyby autor ożył i ogłosił chęć stworzenia seminarium stacjonarnego czy szkolenia dałbym nawet 100 000 zł za to, by uczestniczyć w jego mentoringu na żywo.

Cudowna.daje zupełnie nowe światło na wiele spraw.kocham ja czytac

Cudowna.daje zupełnie nowe światło na wiele spraw.kocham ja czytac

Jedna z pierwszych książek rozwojowych, mimo to wiedza w niej zawarta jest ciągle aktualna.

Jeśli ktoś chciałby sprzedać tę książkę, proszę o kontakt. Szkoda, że jest niedostępna w sprzedaży w sklepach.

Świetna książka. Ciężka ja dostać. Miałem wrażenie, że wiele książek które przeczytałem były właśnie oparte na tej książce ale to tu wiele rzeczy jest opisanych bardzo prostym językiem i w sposób taki, że chce się od razu realizować te założenia.
Polecam wszystkim, którzy interesują się rozwoje osobistym.

Polecam wszystkim, którzy interesują się rozwoje osobistym.

Najlepsza książka o rozwoju osobistym na rynku. Szczerze polecam, warta każdych pieniędzy.

Jest to książka którą każdy powinien przeczytać- czyta się rewelacyjnie.

Książa z gatunku rozwoju osobistego, motywacyjnej.

'Obudź w sobie olbrzyma'- tak popularna, umywa się do Nowej Psychocybernetyki.

POLECAM!

Jest to książka którą każdy powinien przeczytać- czyta się rewelacyjnie.

Książa z gatunku rozwoju osobistego, motywacyjnej.

'Obudź w sobie olbrzyma'- tak popularna, umywa się do Nowej Psychocybernetyki.

POLECAM!

Świetna Książka, chociaż należy do kanonu książek Motywacyjnych/Samo Rozwoju. To jest naprawdę wartościowa.

• Rozwój osobisty
  • Psychologia