Mediumizm. Studia obserwacyjne w zakresie spirytyzmu doświadczalnego

Aleksandr Butlerow Wydawnictwo: Rivail ezoteryka, senniki, horoskopy
Медиумизм
978-83-62402-25-0
Łucjan dr Böttcher
Rivail
spirytyzm okultyzm psychografia umarły śmierć żałoba zaświaty niebo piekło medium duch dusza seans spirytystyczny bóg energia
Медиумизм
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-62402-25-0
Łucjan dr Böttcher

Mediumizm Aleksandra Butlerowa jest jedną z najlepszych książek, jakie przeczytałem w ogóle.
Książka ta dotyczy obserwacji samoistnych ruchów różnych przedmiotów, unoszenia się ich, pojawiania się zjaw - np. samej dłoni witającej się z uczestnikami posiedzeń zorganizowanych z intencją sprowokowania podobnych zjawisk.
Książka napisana jest prostym stylem, z wyraźną dbałością...

• Spirytyzm
  • W kolejce do przeczytania
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Specyficzne hobby
  • Oks