Domowe przyjęcia

Entertaining at home
kulinaria, przepisy kulinarne
83-85749-10-1
Marcin Zieliński, Aleksandra Troszkiewicz

Wizualnie przepiękna, przez co długie lata potrafiłam ją tylko przeglądać, nie mogąc za bardzo skupić się na treści. Po przeczytaniu doceniłam ją jeszcze bardziej - książka zawiera masę ciekawych cytatów, dygresji, uwag historycznych [bardzo interesujący jest pod tym względem rozdzialik poświęcony różnicom w etykiecie dawnej i współczesnej], przepisów kulinarnych i...

• Kulinaria
  • Na składzie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Domowe przyjęcia