Casket of Souls

Lynn Flewelling Cykl: The Nightrunner (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction 496 str.
Data 1. wydania:

fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy wizard seregil thief złodzieje m/m novel

Porównaj ceny i

Na półkach: , , , , , , ,

Dobry powrót do korzeni, jeśli chodzi o ten tom, chociaż pewne zagrania fabularne nie przypadły mi do gustu - lubię odkrywać tajemnicę wraz z bohaterami. Kiedy czyteknik zna rozwiązanie zagadki, a protagonista nie, robi się wręcz irytująco tak czekać, aż się dowie.

Jestem też szczerze zdziwiona, że to nie koniec serii - wojna, która zaczęła się właściwie z tomem pierwszym...

Fajnie było znów poczytać o przygodach Aleca i Seregila. Jeszcze fajniejsze było to, że tym razem to nie oni są ofiarami złych okoliczności, a jedynie muszą sobie z nimi radzić niejako w cudzym imieniu. Dzięki temu "Casket of Souls" jest powieścią bardziej samodzielną, oddechem w serii, której poprzednie tomy były dość mroczne. Najfajniejszym pomysłem było zaś to, że główna...

• Poszukuję
  • Fantasy