Drapieżcy.Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni, Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci

Anna Salter Wydawnictwo: Media Rodzina nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Media Rodzina
Psychoanaliza dewiacje seksualne pedofila gwałt przestępstwa seksualne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychoanaliza dewiacje seksualne pedofila gwałt przestępstwa seksualne

Książka przesycona suchymi faktami i rozciagnięta do granic możliwości. Czytając miałem wrażenie, że czytam podręcznik studenta psychologii. Od połowy męczyłem się i niestety z każdą stroną było już tylko gorzej. Spodziewałem się czegoś innego niż definicje. Książka ta jest raczej literaturą fachową, a nie przeznaczoną dla zwykłych czytelników.

Jeśli ktoś chce wejść w świat pedofila lub raptofila (gwałciciela) to musi przeczytać ów książkę. Jest to jedna z najlepszych książek opisująca funkcjonowanie codzienne osób z zaburzeniami preferencji seksualnych.

Drastyczna

• Psychologia