Psychologia rozwoju człowieka t.II

Barbara Harwas-NapierałaJanusz Trempała Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2008-01-01
2000-01-01
978-83-01-14151-6
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2008-01-01
978-83-01-14151-6

Cytaty z książki:

"To jaki młody uczeń będzie miał stosunek do grupy rówieśniczej w dużej mierze zależne jest od tego jak poradzi sobie on we wspólnej zabawie i nauce. Niestety dzieci, które nie radzą sobie z różnymi zadaniami często są odrzucane i izolowane od grupy. Co ma wpływ na ukształtowanie poczucia wartości dziecka."

"Okres rozwojowy przypadający na edukację...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam takie książki. Wszelakie ciekawostki na temat psychologii i rozwoju człowieka pochłaniam jak gąbka.

Lubię i od czasu do czasu do niej wracam.

Zdecydowanie za mało informacji. Książka traktuje temat rozwoju wybiórczo i nie jest wystarczającym źródłem informacji, zwłaszcza praktycznych. W dodatku nudna i chaotyczna.

• Psychologia
  • Studia
  • Domowa biblioteczka
  • Studia
  • Psychologia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Psychologia rozwoju człowieka t.II