Seks nietypowy

Zbigniew Lew-Starowicz Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych zdrowie, medycyna
8320206138
Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
seks seksualność seksuologia
zdrowie, medycyna
8320206138
seks seksualność seksuologia

Spodziewałem się, że przypadki podane w książce będą bardziej opisane. Tutaj więcej jest naukowej rozmowy aniżeli prostego dla ludzi języka. Oczywiście znajdziemy ciekawe historie, medyczne przypadki i różne inne przydatne informacje. Brakowało mi na przykład przy listach odpowiedzi seksuologa, tak sprawa zostaje niewyjaśniona dla czytelnika.
Tak, czy siak myślę, że warto...

Kolejna dawka przydatnych informacji dla uzupełnienia swojej wiedzy.
Najbardziej mi się podobają słowa autora: by do rozwodów nie włączać dzieci, bo tak naprawdę wyrządza im się krzywdę, angażując w swój konflikt. Święta prawda!

Mimo, że książka nie jest aktualna(1988), to ma też związek z czasami współczesnymi, bo na świecie byli, i nadal są "Dewianci".
,,Dewiant jest...

Lektura wypełniona ciekawostkami, wprost idealna dla laików. Warto jednak pamiętać, że książka została wydana w 1988 roku i sporo informacji jest już przestarzałych.

Czytałam zaintrygowana. Dużo ciekawostek, dużo nieoczekiwanych wyjaśnień dla zachowań, które wydają się zupełnie niezwiązane z problemami w sferze emocjonalnej, seksualnej. Zdecydowanie polecam lekturę :)

• Seksuologia
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Domowa biblioteka
  • *BDSM & Erotyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Seks nietypowy