Dlaczego kot mruczy: O czym mówi nam zachowanie kota

Okładka książki Dlaczego kot mruczy: O czym mówi nam zachowanie kota Desmond Morris
Okładka książki Dlaczego kot mruczy: O czym mówi nam zachowanie kota
Desmond Morris Wydawnictwo: Książka i Wiedza popularnonaukowa
2005-07-01
83-05-13400-8
Krystyna Chmiel
kot

Desmond jest jednym z najlepszych behawiorystów.
Pamiętajmy, że żył w czasach przed zaklinaczem kotów, Jacksonem, znawcą Kotów doskonałym! 😉
Bardzo przejrzysta forma książki.

Desmond jest jednym z najlepszych behawiorystów.
Bardzo przejrzysta forma książki.

Bardzo ciekawa książka opracowana w formie pytań i krótkich odpowiedzi. Moim zdaniem świetnie się ją czyta i jest zbiorem fajnych ciekawostek o życiu i zachowaniu kota.

Krótka ksiązeczka w formie pytań o kocie zachowania i naturę. Przyznam, że może być ciekawostką, ale na początku drogi zgłębiania kociej natury. Jeśli już trochę się wie, robi się raczej nudna.

bardzo dobra książka opisująca życie kota. nigdy wcześniej nie pomyślałam że kot to tak skąplikowane zwieże

• Koty
  • Zwierzęta
  • Zagraniczne
  • Książki 2016

Dodaj cytat z książki Dlaczego kot mruczy: O czym mówi nam zachowanie kota