Teraz i na zawsze

Nora Roberts Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Trylogia Boonsboro (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The next always
Xenia Wiśniewska
Prószyński i S-ka
romans Nora Roberts duchy miłość
The next always
Trylogia Boonsboro (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Xenia Wiśniewska
romans Nora Roberts duchy miłość

Na półkach: , , , , , , ,

Pierwszy z trzech braci Montgomery od lat jest zakochany w tej samej kobiecie, obecnie wdowie i matce trzech żywiołowych chłopców. Beckett jest architektem i wraz z rodziną zajmuje się odbudową zrujnowanego zajazdu, który chcą przekształcić na romantyczny hotel. Romans pomiędzy dwójką głównych bohaterów, prace w hotelu i zamieszkujący go duch to nie wszystko, co tym razem...

Bardzo piękna książka pokazuje miłość od szczenięcych lat. Opowiada o rodzinie Montgomery a w szczególności o miłości Backetta do wdowy Clare i jej dzieciach. Jest pokazana co można zrobić dla miłości która zmienia dni.

Opowieść o pierwszym z trzech braci Montgomery. Historia miłosna okraszona tłem wojny secesyjnej i zjawisk nadprzyrodzonych.
Bardzo przyjemnie opowiedziane losy Becketta od lat zakochanego w jednej kobiecie, obecnie wdowie, matce trzech chłopców.
Rodzinna firma budowlana kupuje zrujnowany zajazd postanawiając przekształcić go w romantyczny hotel. Miejsce okazuje się od...

Lubię historie tworzone przez Norę Roberts. Jednym z powodów są bohaterowie - już od pierwszej strony jesteśmy w stanie ich polubić (tak było tym razem!) i odnieść wrażenie, że bardzo dobrze ich znamy.

Opowieści pełne ciepła, klimatu i uroku. Książki niewymagające, ale spełniające wiele wymagań.

Polecam!

Na miłość nigdy nie jest za późno

Bardzo ciepła, wzruszająca opowieść o powrotach, rodzinie, przyjaciołach i wszystkich ważnych uczuciach. Maleńkie wątki spirytystyczny i kryminalny. ( 35 / 52 )

Ostatnio Nora Roberts odrobinę mnie rozczarowała, ale wybaczam jej, bo każdemu może się zdarzyć spadek formy.

"Teraz i na zawsze" to cudowna powieść obyczajowa. Jest to historia o zwyczajnych ludziach ceniących ciężką pracę, rodzinę i przyjaciół. Powieść bardzo mnie wciągnęła i przez niemal 400 stron uśmiechałam się do bohaterów. Natomiast szczęśliwe zakończenie sprawiło,...

Tym razem historia mężczyzn.. Naprawdę dobrze się czyta..

Wszystkie trzy tomy cudowne!!! Z przyjemnością za jakiś czas znów je przeczytam.

Ładna...
Bez fajerwerków i wybuchów, ale całkiem przyjemnie umiliła mi świąteczny wieczór.
Beckett i Clare - ładna para, taka ludzka. Dzieci dodały tylko tej historii smaczku. Która dziewczyna nie rozczuliła się nad trójką słodkich urwisów? Ja pomyślałam, że fajnie byłoby mieć własną wersję, ale wiem, że nie zawsze jest tak różowo. :-)
Generalnie polecam, miła lektura....

• Nora Roberts
  • 2013